• Rejestracja
Witaj w serwisie pytań i odpowiedzi Pytania.pl, gdzie masz możliwość zadawania własnych pytań i otrzymywania odpowiedzi od innych użytkowników społeczności. Zarejestruj konto i dołącz do użytkowników Pytania.pl. Pytaj, odpowiadaj i zdobywaj punktu!

Czy jest możliwość że jestem w ciąży?

0 głosów
W styczniu brałam pigulki antykoncepcjne po skończeniu opakowania nie zaczęłam nowego. Okres pojawił się 29 stycznia i trwał do 2 lutego. W marcu okres pojawił się z 4 dniowym opóźnieniem. Przed kwietniową planowaną miesiączką która wypada na 31 marca tydzień wcześniej współżyłam z moim chłopakiem, były zabezpeczenia (prezerwatywa i krem plemnikobójczy), nigdy też nie kończył we mnie i nie widzę możliwości by mógł mnie zapłodnić. Kwietniowa miesiączka jednak do tej pory nie wystąpiła. Bardzo się przestraszyłam więc zrobiłam test jeden 2 kwietnia kolejny 7 kwietnia, oba wyszły negatywnie. Czy jest możliwość że jestem w ciąży, czytałam że czasem współżycie tuż przed okresem wydłuża cykl. Nie widzę też objawów dotyczących ciąży choć od ostatniego stosunku minęło 16 dni. Czy jest możliwość że jestem w ciąży? Bolą mnie jajniki a piersi są nabrzmiałe co świadczy o zbliżającej się miesiączce ale ona nie następuje każdego dnia, do tego ta suchość pochwy której zazwyczaj nie miałam. Skoro testy wyszły negatywnie i uważaliśmy to z miesiączką wszystko chyba jest dobrze?.
zapytał Czerwiec 6, 2012 w kategorii Sex anonimowy

1 Odpowiedź

0 głosów
 
Najlepsza odpowiedź
Występujące objawy świadczą, że krwawienie wystąpi w ciągu najbliższych dni. Podobnie jest ze stosunkiem tuż przed planowaną miesiaczką, tak stres, zmęczenie, choroba bądź przeziębienie oraz nieregularny tryb życia skuteczenie wydłużają cykl. Wcześniejsze stosowanie tabletek ma podobny wpływ na kolejne cykle po ich odstawieniu. Wtedy organizm sam musi robić to co wykonywały za niego tabletki. Co do możliwości zapłodnienia to w chwili, gdy za każdym razem zabezpieczenie było w porządku i nasienie nie dostało się do pochwy np. podczas pieszczot, nie ma powodów do zmartwień. Zastosowanie testu kilka dni po stosunku nie ma sensu, gdyż testy mogą wykryć zmiany spowodowane ciążą po ok. 7 dniach. Mimo wszystko nie macie powodów, aby się martwić, gdyż miesiączka wystąpi za kilka dni.
odpowiedział Czerwiec 6, 2012 anonimowy

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź
zapytał Czerwiec 6, 2012 w kategorii Sex anonimowy
0 głosów
3 odpowiedzi
0 głosów
1 odpowiedź
0 głosów
1 odpowiedź
zapytał Maj 17, 2012 w kategorii Sex anonimowy
0 głosów
2 odpowiedzi
zapytał Kwiecień 16, 2012 w kategorii Sex Wika:) (130 punktów)