• Rejestracja
Witaj w serwisie pytań i odpowiedzi Pytania.pl, gdzie masz możliwość zadawania własnych pytań i otrzymywania odpowiedzi od innych użytkowników społeczności. Zarejestruj konto i dołącz do użytkowników Pytania.pl. Pytaj, odpowiadaj i zdobywaj punktu!

Czy wystąpienie okresu jest 100 procentową gwarancją że dziewczyna nie zaszła w ciążę?

0 głosów
Mam 19 lat i jestem ze wspaniałą dziewczyną, którą bardzo kocham. Uprawiamy sex od pewnego czasu i mam takie pytanie. Otóż czy wystąpienie okresu jest 100 procentową gwarancją że dziewczyna nie zaszła w ciążę?????? (otóż chodzi mi o to że jeśli wiem że ma okres to mogę spać spokojnie). Bo ostatnio słyszałem że kobieta może mieć okres ale równocześnie być zapłodniona.
zapytał Lipiec 3, 2012 w kategorii Sex anonimowy

1 Odpowiedź

0 głosów
 
Najlepsza odpowiedź
Niekiedy zdarza się, że kobieta w ciąży miesiączkuje. Jednak w większości przypadków wystąpienie krwawienia w terminie świadczy o tym, że wszystko jest w porządku. Jeśli w miedzyczasie nie zdarzyła się jakaś niebezpieczna sytuacja, np. pęknięcie prezerwatywy, miesiączka oznacza, ze wszystko jest w porządku i nie macie się czym martwić.
odpowiedział Lipiec 3, 2012 anonimowy
jest różnica w krwawieniu jest ono delikatne zaledwie może wystąpić małe kropelkowanie nic poza tym jeżeli by wystąpiło normalne krwawienie to jest to normalna miesiączka lub dziecko już w niebie ,żadko to się zdarza lecz czasami jest kropelkowanie

Podobne pytania

0 głosów
3 odpowiedzi
zapytał Maj 26, 2012 w kategorii Sex anonimowy
0 głosów
3 odpowiedzi
0 głosów
1 odpowiedź
0 głosów
2 odpowiedzi
zapytał Lipiec 3, 2012 w kategorii Sex anonimowy
+1 głos
4 odpowiedzi
zapytał Maj 31, 2012 w kategorii Sex anonimowy