• Rejestracja
Witaj w serwisie pytań i odpowiedzi Pytania.pl, gdzie masz możliwość zadawania własnych pytań i otrzymywania odpowiedzi od innych użytkowników społeczności. Zarejestruj konto i dołącz do użytkowników Pytania.pl. Pytaj, odpowiadaj i zdobywaj punktu!

Czy uda mi się namówić mamę na psa? Proszę o pomoc ;c

+3 głosów
Po smierci mojego kochanego psa, Pakusia, próbuję namówić moją mamę na psa. Ona się nie zgodziła, ale powiedziała, że w zamian może mi kupić inne zwierzątko (typu królik, chomik, świnka morska) wybrałam królika, bo wydawał mi się taki podobny do psa, tak największy. Cieszyłam się na jego zakup, jednak po pewnym czasie to moje marzenie zaczęło wracać... Dlatego prosiłam mamę o jego zakup. Jednak ona się nie zgadza, bo mówi, że boi się, że te poranne i po połódniowe spacery. Ja codziennie udowadniam je, że będę z nim wychodzić (rano wcześniej się wyrabiam przed wyjściem do szkoły) Ale ona nic... I nie wiem co mam robić, jak ją namówić.

Proszę o pomoc ;cc
zapytał Marzec 4, 2013 w kategorii Zwierzęta the person (190 punktów)

3 Odpowiedzi

0 głosów
jest durzo takich pytań możesz zobaczyć do nich tam są odpowiedzi
odpowiedział Marzec 30, 2013 kama2012 (730 punktów)
0 głosów
Ja uważam, że nie masz po co próbować przebłagać mamę. Królik, choć mniejszy, jest podobny do psa. Jeśli będziesz o niego dbała, uczyła, itp, to królik może odwzajemnić te wszystkie czyny, dzięki czemu może pozwolić na chodzenie na smyczy, zabawy, pieszczoty, itp. Nie będzie szczekał, jak to psy, ale jeśli mieszkasz w bloku to chyba lepiej ;P

Mogłaś też zamiast wybrać zwierzątko próbować namawiać dalej, ponieważ zwierzę się mogło już przywiązać i zmiana z jednego na drugie może być dla niego bolesna.
odpowiedział Kwiecień 23, 2013 WitekisPL (250 punktów)
0 głosów

Miałam identyczną sytuację straciłam swojego psa był starszy ode mnie mam 13 lat Był to Chart Angielski wabił się Karuś . Pytałam się mamy czy może mi kupić innego psa ale ona że nie i ze w zamian może kupić małe zwierzątko mam szczurka Filipka . Ona po prostu bała się że znowu straci swoją kochaną pociechę , żaden pies nie zastąpi tego który był ci bardzo długo bliski . Tęsknię za moim karusiem i nie chcę się pocieszać innym pieskiem , mam szczurka którego kocham i to powinno wystarczyć .

Chociaż on mi nie zastąpi mojegoo kochanago pieska ;(  crying

odpowiedział Maj 11, 2013 Kingaaaa ;3 (210 punktów)

Podobne pytania

0 głosów
4 odpowiedzi
zapytał Sierpień 18, 2012 w kategorii Zwierzęta Fantie♥ (120 punktów)
0 głosów
2 odpowiedzi
zapytał Kwiecień 17, 2012 w kategorii Zwierzęta -16631991- (2,460 punktów)
+1 głos
1 odpowiedź
0 głosów
1 odpowiedź
zapytał Czerwiec 29, 2012 w kategorii Związki Juniores7 (120 punktów)
0 głosów
1 odpowiedź
zapytał Marzec 23, 2013 w kategorii Zwierzęta karolina00 (120 punktów)