Witaj w serwisie pytań i odpowiedzi Pytania.pl, gdzie masz możliwość zadawania własnych pytań i otrzymywania odpowiedzi od innych użytkowników społeczności. Zarejestruj konto i dołącz do użytkowników Pytania.pl. Pytaj, odpowiadaj i zdobywaj punktu!

Jak sie nie wstydzic??

0 głosów
W mojej okolicy jest taki klub chodza tam moi koledzy kolezanki robia tam kwiatki graja w bilarda. A ja wstydze sie tam isc bo sa tam chlopaki i osoby ktorych nie znam. Co mam robic isc czy nie isc? Sa tez moje kolezanki ktore znam. Nie wiem co robic by sie wkoncu odwazyc nie bac.. Boje sie poznawac nowych kolegow i kolezanki. Boje sie tez ze moga mnie wygonic bo nie chodze tam od poczatku..
zapytał Luty 16 w kategorii Osobiste naka106 (270 punktów)

1 Odpowiedź

0 głosów
 
Najlepsza odpowiedź
Optymistyczne nastawienie to postawa. Badź dobrej myśli, jeżeli są tam Twoje koleżanki powinno CI być łatwiej wejść do tej grupy.
odpowiedział Luty 17 marta (1,940 punktów)
selected Luty 18 naka106

Podobne pytania