• Rejestracja
Witaj w serwisie pytań i odpowiedzi Pytania.pl, gdzie masz możliwość zadawania własnych pytań i otrzymywania odpowiedzi od innych użytkowników społeczności. Zarejestruj konto i dołącz do użytkowników Pytania.pl. Pytaj, odpowiadaj i zdobywaj punktu!

Praca w Birmingham?

0 głosów
Jak aktualnie wygląda sytuacja na rynku pracy w Birmingham?
zapytał Marzec 23, 2012 w kategorii Praca anonimowy

1 Odpowiedź

0 głosów
Zakładamy, że jedną z głównych motywacji związanych z wyjazdem do Wielkiej Brytanii jest dla Państwa praca i dobry zarobek. Po wejściu Republiki Czeskiej i Słowacji do Unii Europejskiej Czesi i Słowacy mogą legalnie pracować w Wielkiej Brytanii bez dużych obstrukcji biurokratycznych. W odniesieniu do wysokości wynagrodzenia, kosztów życiowych i języka angielskiego Wielka Brytania jest chyba najbardziej przyjaznym krajem w UE, dla tych, którzy chcą zarobić i ewentualnie zaoszczędzić więcej pieniędzy. Współczesny minimalny zarobek w Wielkiej Brytanii wynosi 5,05 funta/godz. (dla pracowników starszych niż 22 lat). Wynosi to w przeliczeniu około 205 koron czeskich/godz. W przypadku dobrej znajomości języka angielskiego, wyższych kwalifikacji lub godzin nadliczbowych zarobek może być wyższy, górna granica zarobku zależy tylko od Państwa zdolności! :)

Podstawowymi warunkami są znajomość języka angielskiego, samodzielność i inicjatywa. W wypadku, gdy sami Państwo nie umieją nawet podstaw języka angielskiego, należy wybrać się do Birmingham w grupie, by przynajmniej jedna osoba potrafiła się porozumieć. Ułatwia to bezproblemowe znalezienie pracy dzięki dużej ilości sklepów, barów, restauracji, hoteli, fabryk lub magazynów znajdujących się w mieście.
odpowiedział Marzec 23, 2012 anonimowy

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź
0 głosów
1 odpowiedź
zapytał Marzec 23, 2012 w kategorii Turystyka anonimowy
0 głosów
1 odpowiedź
zapytał Marzec 23, 2012 w kategorii Turystyka anonimowy
0 głosów
1 odpowiedź
zapytał Marzec 23, 2012 w kategorii Turystyka anonimowy
0 głosów
0 odpowiedzi