• Rejestracja
Witaj w serwisie pytań i odpowiedzi Pytania.pl, gdzie masz możliwość zadawania własnych pytań i otrzymywania odpowiedzi od innych użytkowników społeczności. Zarejestruj konto i dołącz do użytkowników Pytania.pl. Pytaj, odpowiadaj i zdobywaj punktu!

Pomożecie mi to rozgryźć?

0 głosów

 

Słuchajcie, mam poważny problem. Zakochałem się w dziewczynie z klasy. Chodzę z nią do klasy od prawie 2 lat. Zaczęła mi się podobać od pół roku, lecz głębsze uczucie na mnie spadło prawie 2 miesiące temu. Zastanawiam się teraz co zrobić. Wiem tylko, że coś muszę. Im bardziej chcę od tego uciec, to tym bardziej to powraca. Nie daje mi to już w ogóle spokoju. Ze wszystkim mi spadła forma: I z tenisem i troszkę z nauką, po prostu ze wszystkim.

Sytuacja przedstawia się tak: najprawdopodobniej dzielą nas towarzystwa z jakimi się zadajemy. Obojgu nam nie pasują. Jedno jest OK: nie czuje do mnie wstrętu. Grzecznie się do mnie zwraca, typowy neutralny stosunek. Jest bardzo sympatyczna, skromna, zakręcona i urocza. Największy problem jest w tym, że nie jesteśmy jakimiś bliższymi "kumplami"(może złe określenie, ale jakoś nie miałem na to innego słowa). Gdyby mnie bardziej lubiła, wtedy już bym bardziej wiedział co robić, chociaż zapewne też, by mi było trudno.

Myślałem może by jej na walentynki wysłać anonimową walentynkę. Jednakże do tego "święta" trochę czasu jest. Muszę coś wcześniej zrobić. Wtedy już może być za późno. Mógłbym jej jeszcze coś podobnego wsadzić przed walentynkami do szafki w szkole...no ale nie jestem do tego na 100 procent przekonany.

Nie wiem czy to się przyda, ale takie wskazówki, ciekawostki...

1. Jest wolna
2. Ja piszę wiersze.
3. Nie śmieje się ze mnie, nie czuje wstrętu.

Teraz proszę was o pomoc. Nie wiem już co mam robić. Po prostu wariuję. Naprawdę potrzebuję pomocy. 

PS: Proszę o dojrzałe, rzeczowe odpowiedzi. Jeśli mają to być "przygłupawe" odpowiedzi, to lepiej zrobicie, jak nic nie napiszecie. Aha i przepraszam jak nieodpowiednia kategoria. No ale dotyczy to miłości więc chyba się wiele nie pomyliłem.

zapytał Kwiecień 24, 2012 w kategorii Związki coldplay (120 punktów)

1 Odpowiedź

0 głosów
u mnie w szkole jest duzo dziewczyn , a moj kolega poprostu zapytal sie jej czy che z nim chodzic dziewczyny lubią odwaznych 5 klasa grozi oberwaniem w krocze ostroznie < byl przypadek > ty masz ulatwienie lubi cie nie wybrzydza sprobuj , ale jezeli oberwiesz w krocze nie ponosze odpowiedzialnosci :D
odpowiedział Kwiecień 24, 2012 pytajnik (1,310 punktów)
Ciekawa sugestia, wezmę pod uwagę. Tylko jedna uwaga: Ja w piątej klasie nie jestem xP

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź
0 głosów
2 odpowiedzi
zapytał Marzec 15, 2012 w kategorii Inne Jagoda3766 (120 punktów)
0 głosów
0 odpowiedzi
+5 głosów
1 odpowiedź
zapytał Listopad 29, 2012 w kategorii Związki figurakasi (880 punktów)
0 głosów
2 odpowiedzi
zapytał Listopad 1, 2012 w kategorii Związki pedał123 (1,850 punktów)