• Rejestracja
Witaj w serwisie pytań i odpowiedzi Pytania.pl, gdzie masz możliwość zadawania własnych pytań i otrzymywania odpowiedzi od innych użytkowników społeczności. Zarejestruj konto i dołącz do użytkowników Pytania.pl. Pytaj, odpowiadaj i zdobywaj punktu!

co zrobić kiedy zakochałam sie w jakimś chłopaku i boję się powiedźeć co do niego czuję?

+2 głosów

kiedyś się bujałam w takim jednym chłopaku i kolerzanka mu to wygadała i on nieodzywa sie do mnie przez 5 lat.a potem przestałam się w nim bujac i zakochalam sie w innym i boję się mu to powiedzieć bo myślę że bendzie tak samo.co mam zrobić powiedzieć czy nie?boje się że mnie wyśmieje.

zapytał Kwiecień 26, 2012 w kategorii Inne laira10 (180 punktów)
edytował Kwiecień 26, 2012 laira10

4 Odpowiedzi

+3 głosów
 
Najlepsza odpowiedź
Możesz mu pokazać że go kochasz np. Trochę za długo spojrzeć mu w oczy i uśmiechnąć lekko. Jeśli odwzajemni uśmiech to masz szanse.
odpowiedział Kwiecień 28, 2012 klakla99 (540 punktów)
selected Kwiecień 28, 2012 laira10
0 głosów
Proponowałabym Ci najpierw spradzic ,,na jakim stoisz gruncie". Tamten tak zareagował, bo widocznie nie spodobało mu się to, że dowiedział się o wszystkim od twojej koleżanki, zamiast od ciebie. Z tym teraźniejszym to najpierw sprawdź, czy cię lubi, poprzez rozmawianie z nim, spędzanie z nim czasu, ale bez zbytnich szaleństw. Potem jeżeli okaże się, że się lubicie, spędzacie ze sobą dużo czasu i macie wspólne tematy do rozmów to możesz zacząc delikatnie, ostrożnie nie przesadzając z nim flirtowac. Ale głównie staraj się byc sobą śmiej się, żartuj itd. Może bez zbytniego flirtowanie, może czasami coś powiedź zrób, popatrz się na niego. A najlepiej będzie jak on ci coś powie, ty odpowiesz mu z żartem i on jak się na ciebie popatrzy to popatrz mu się prosto w oczy, tak delikatnie, czule, i delikatnie się uśmiechnij... Może on ci odpowie tym samym ? ;d Z wyznawaniem miłości, to sama poczójesz kiedy będzie odpowiedni moment, ale nie rób tego w prost, a ni poprzez znajomych. Jak znajdziesz taką chwilę, to powiedź mu, że ci na nim zależy, ale jak będziesz to mówic, to nie patrz na niego tylko najlepiej jak będziecie obok siebie siedziec i ty w tym czasie popatrzysz się w podłogę i jak powiesz, odczekasz ze 2 sekundy i się na niego popatrzysz ale miej delikatnie łzy w oczach...

Powodzenia !
odpowiedział Lipiec 16, 2012 -16631991- (2,460 punktów)
0 głosów
powiedz do niego, tak poprostu: chcesz sie przytulić (działa w gimnazjum)
odpowiedział Listopad 20, 2012 pomocny. (1,750 punktów)
0 głosów
spróbować nie zaszkodzi..
odpowiedział Grudzień 10, 2012 antropijka (700 punktów)

Podobne pytania

0 głosów
4 odpowiedzi
zapytał Październik 18, 2012 w kategorii Osobiste Agata:) (7,400 punktów)
0 głosów
3 odpowiedzi
zapytał Listopad 1, 2012 w kategorii Osobiste Wariatkaxd (300 punktów)
0 głosów
2 odpowiedzi
0 głosów
2 odpowiedzi