• Rejestracja
Witaj w serwisie pytań i odpowiedzi Pytania.pl, gdzie masz możliwość zadawania własnych pytań i otrzymywania odpowiedzi od innych użytkowników społeczności. Zarejestruj konto i dołącz do użytkowników Pytania.pl. Pytaj, odpowiadaj i zdobywaj punktu!

Matowienie skóry trądzikowej

+1 głos
Czego dziewczyny używacie do matowienia skóry trądzikowej?
zapytał Kwiecień 28, 2012 w kategorii Zdrowie anonimowy

2 Odpowiedzi

0 głosów
Nadmierna produkcja gruczołów łojowych prowadzi do tak nie lubianego błyszczenia się cery. Pory skóry są rozszerzone, a sama cera nabiera niezdrowego żółtawego kolorytu. Dlatego większość kremów trądzikowych ma w swoim składzie substancje wiążące tłuszcz i matujące cerę. Jeżeli błyszcząca skóra to Twoje zmartwienie używaj na dzień kremu matującego Sorai. Rozszerzone pory skóry zredukuje prawie bezzapachowa maseczka do twarzy z wyciągiem z drożdży. Kosmetyk ten reguluje pracę gruczołów łojowych i lekko matowi skórę. Można go stosować dwa-trzy razy w tygodniu.
odpowiedział Kwiecień 28, 2012 anonimowy
0 głosów

Najpierw kąpię się pod prysznicem, używając żel kwiat wiśni, potem używam toniku z cynkiem i specjalnego kremu. Teraz na zimę kremu z masłem Shea http://pl.loccitane.com/prezenty,36,2,20974,0.htm

a ty?

odpowiedział Listopad 28, 2012 sonia (1,760 punktów)

Podobne pytania

+1 głos
1 odpowiedź
zapytał Kwiecień 28, 2012 w kategorii Zdrowie anonimowy
+1 głos
2 odpowiedzi
zapytał Kwiecień 28, 2012 w kategorii Zdrowie anonimowy