• Rejestracja
Witaj w serwisie pytań i odpowiedzi Pytania.pl, gdzie masz możliwość zadawania własnych pytań i otrzymywania odpowiedzi od innych użytkowników społeczności. Zarejestruj konto i dołącz do użytkowników Pytania.pl. Pytaj, odpowiadaj i zdobywaj punktu!

Skrzywiony członek wygląda jak banan

0 głosów
Zaniepokoiła mnie informacja nt schorzenia męskiego członka dotycząca wykrzywiania się dotycząca wyginania się go w czasie erekcji. Czy wyginanie się go dotyczy wyginania się do dołu czy do góry, gdyż właśnie ja mam taki problem że nawet w momencie bardzo dużego podniecenia mój członek nie chce się całkowicie prostować. Wygląda jak banan. Przód jest aż skierowany w górę natomiast przy w połowie drogi do żołędzia się prostuje i przy nim odgina się do dołu. Odpada problem ze stulejką gdyż nie czuję żadnego bólu podczas ściagania napletka, nawet bardzo 'nisko'. Czy jest coś więc ze mna nie tak i czy powinienem się udać do jakiegoś lekarza??.
zapytał Maj 14, 2012 w kategorii Zdrowie anonimowy

1 Odpowiedź

0 głosów
Wszystko jest w porzadku i nie powinieneś się martwić. Żaden członek nie jest idealnie prosty i nigdy nie będzie. Schorzenie dotyczące problemu z wykrzywianiem się członka ma również i inne objawy występujące niemal równocześnie. Budowa Twojego członka jest prawidłowa i wizyta u urloga bądź androloga potwierdzi tą tezę. Jeśli podczas onanizowania się bądź współżycia nie występują dolegliwości mogące świadczyć o zbyt dużym skrzywieniu członka nie masz powodów, aby się tym faktem martwić.
odpowiedział Maj 14, 2012 anonimowy

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź
zapytał Luty 2, 2012 w kategorii Zdrowie anonimowy
0 głosów
0 odpowiedzi
zapytał Kwiecień 10, 2013 w kategorii Praca ruda (120 punktów)
0 głosów
1 odpowiedź
zapytał Lipiec 22, 2012 w kategorii Sex anonimowy
0 głosów
0 odpowiedzi
zapytał Marzec 8, 2015 w kategorii Zdrowie nika2004 (170 punktów)
0 głosów
0 odpowiedzi
zapytał Luty 20, 2014 w kategorii Zdrowie rozalia (120 punktów)