• Rejestracja
Witaj w serwisie pytań i odpowiedzi Pytania.pl, gdzie masz możliwość zadawania własnych pytań i otrzymywania odpowiedzi od innych użytkowników społeczności. Zarejestruj konto i dołącz do użytkowników Pytania.pl. Pytaj, odpowiadaj i zdobywaj punktu!

Najgorsze tabletki antykoncepcyjne

0 głosów

Moja dziewczyna bierze od 3 miesięcy tabletki Microgynon 21 (są to jej pierwsze tabletki). Tymczasem dzisiaj w krótkiej rozmowie inny lekarz określił te tabletki jako "najgorsze z najgorszych". Fakt, że miała po nich bardzo bolesne okresy, jednak chciałbym zapytać w jej imieniu co mógł ten lekarz mieć na myśli tak je określając- skutki uboczne, skuteczność a może jeszcze coś innego??

zapytał Maj 14, 2012 w kategorii Sex anonimowy

1 Odpowiedź

0 głosów
Najczęściej lekarz przepisuje jedne tabletki każdej pacjentce. Są to takie, do których on ma zaufanie i zostały przez jego pacjentki sprawdzone. Jeśli pacjentka mówi, że po takich tabletkach czuje się źle i mogą one nie działać to najczęściej zmienia je na inne. Tabletki te są w Polsce dość często przepisywane. Nie każda tabletka działa w przypadku każdej kobiety i często wymagane są zmiany na inne. Tabletka najczęściej zmniejsza objawy miesiączki i jeśli Twoja partnerka nie chce zażywać tych tabletek może poprosić lekarza o ich zmianę. Nie powinno być problemu.
odpowiedział Maj 14, 2012 anonimowy

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź
zapytał Maj 26, 2012 w kategorii Sex anonimowy
0 głosów
1 odpowiedź
zapytał Maj 24, 2012 w kategorii Sex anonimowy
–1 głos
1 odpowiedź
zapytał Maj 23, 2012 w kategorii Sex anonimowy
0 głosów
1 odpowiedź
zapytał Maj 27, 2012 w kategorii Zdrowie anonimowy
0 głosów
1 odpowiedź
zapytał Maj 27, 2012 w kategorii Zdrowie anonimowy