• Rejestracja
Witaj w serwisie pytań i odpowiedzi Pytania.pl, gdzie masz możliwość zadawania własnych pytań i otrzymywania odpowiedzi od innych użytkowników społeczności. Zarejestruj konto i dołącz do użytkowników Pytania.pl. Pytaj, odpowiadaj i zdobywaj punktu!

Postinor

0 głosów
Mam taki problem. Otóż 10.08 wzięłam 2 tabletki Postinoru. Dnia 18.08 dostałam miesiączke, która trwała o 4 dni dłużej niż zazwyczaj (trwała bowiem 9 dni, ale ostatnie dni to było bardzo lekkie krwawienie). Normalnie powinnam ją dostać dopiero 24.08., ale wiem że po Postinorze zdarzają sie pewne rozregulowania cyklu. Teraz jednak miesiączka spóźnia mi sie o 2 dni, chociaż od około tygodnia mam bóle podbrzusza, jajników, pleców , które zwiastują miesiączkę. Czy to opóźnienie też może być skutkiem użycia Postinoru ? Czy może być tak , że pomimo trwającego od kilku dni zespołu napięcia przedmiesiączkowego miesiączka się nie pojawi?
zapytał Maj 14, 2012 w kategorii Sex anonimowy

1 Odpowiedź

0 głosów

Po zażyciu Postinoru problemy związane z regularnością krwawień mogą być odczuwalne przez kilka kolejnych cykli. Tak tez będzie najprawdopodobniej u Ciebie. Jeśli masz objawy świadczące o mającej wystąpić miesiączce, tak też się stanie w najbliższych dniach. Duży wpływ na krwawienie ma także stres, którego w ostatnim czasie na pewno nie brakowało. Dla pewności możesz wykonać test ciążowy, a miesiączka w związku z zażyciem Postinoru może być nieregularna, choć na pewno wystąpi. Więcej o Postinor dowiesz się na sex forum.

odpowiedział Maj 14, 2012 anonimowy

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź
zapytał Maj 24, 2012 w kategorii Sex anonimowy
0 głosów
1 odpowiedź
zapytał Lipiec 29, 2015 w kategorii Sex Koteczek0419 (120 punktów)
0 głosów
1 odpowiedź
zapytał Kwiecień 15, 2015 w kategorii Sex ciapa123 (120 punktów)
0 głosów
0 odpowiedzi
zapytał Luty 17, 2015 w kategorii Sex kocham cleo (200 punktów)
0 głosów
0 odpowiedzi
zapytał Luty 17, 2015 w kategorii Sex kocham cleo (200 punktów)