• Rejestracja
Witaj w serwisie pytań i odpowiedzi Pytania.pl, gdzie masz możliwość zadawania własnych pytań i otrzymywania odpowiedzi od innych użytkowników społeczności. Zarejestruj konto i dołącz do użytkowników Pytania.pl. Pytaj, odpowiadaj i zdobywaj punktu!

Krótki okres

0 głosów
Moja dziewczyna bierze tabletki od ok. 1 roku... (dianette), w sobotę miała dostać miesiączkę, ale dostała ją dopiero w poniedziałek wieczorem, a dziś (wtorek) zauważyliśmy koniec krwawienia. Czyli okres nie trwał nawet 24h, to chyba nie jest normalne. I tu właśnie mamy pytanie co to może oznaczać i co powinniśmy w tej sytuacji zrobić.
zapytał Maj 16, 2012 w kategorii Zdrowie anonimowy

1 Odpowiedź

0 głosów
W przypadku zażywania tabletek miesiączka powinna wystąpić w czasie 7 dniowej przerwy. Tak też stało się w Waszym przypadku więc wszystko jest w porządku. Co do czasu trwania krwawienia to jeśli partnerka nie robiła przez ten czas przerwy w zażywaniu tabletek, to warto ją zrobić. W tym celu należy udać się na konsultację z lekarzem. Często zażywanie tabletek znacznie skraca czas krwawienia, więc takie sytuacje są normalne. Najważniejsze jest, że miesiączka wystąpiła w terminie.
odpowiedział Maj 16, 2012 anonimowy

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź
zapytał Czerwiec 2, 2012 w kategorii Zdrowie anonimowy
0 głosów
1 odpowiedź
zapytał Maj 24, 2012 w kategorii Zdrowie anonimowy
0 głosów
1 odpowiedź
zapytał Wrzesień 10, 2013 w kategorii Osobiste Nikolkina23 (220 punktów)
0 głosów
1 odpowiedź
zapytał Czerwiec 30, 2012 w kategorii Sex anonimowy
0 głosów
1 odpowiedź