• Rejestracja
Witaj w serwisie pytań i odpowiedzi Pytania.pl, gdzie masz możliwość zadawania własnych pytań i otrzymywania odpowiedzi od innych użytkowników społeczności. Zarejestruj konto i dołącz do użytkowników Pytania.pl. Pytaj, odpowiadaj i zdobywaj punktu!

Prezerwatywa durex i krem Delfen

0 głosów

Mam pytanie czy użycie podczas stosunku kremu Delfen i prezerwatywy (durex plemnikobójczej) jest bezpieczne? Po czym poznać, że prezerwatywa się uszkodziła tzn. rozpłynął latex itp. Czy dostanie okresu w 25 dniu cyklu jest normalne (3 dni po tym stosunku). Bo czytałam, że nieregularna miesiączka może oznaczać ciążę. Czy muszę udać się do lekarza

zapytał Maj 17, 2012 w kategorii Zdrowie anonimowy

1 Odpowiedź

0 głosów
Z doświadczenie wynika, że takie połączenie jeśli chodzi o środki zastosowane do zabezpieczenia, nie będzie problemów z prezerwatywą. W przypadku innych producentów, zarówno prezerwatyw jak i kremów, może być inaczej. W przypadku, gdy takie połączenie będzie złe, ujawni się to w postaci pękniętej prezerwatywy. Jednak może się to stać z zupełnie innego powodu, więc nie można tutaj uogólniać. Wcześniejsze wystąpienie miesiączki nie oznacza ciąży, a najczęściej wynika z faktu jakiegoś zaburzenia. Nie ma to jednak większego znaczenia jeśli chodzi o termin dni płodnych. Miesiączki mogą się spóźniać oraz występować wcześniej. Rzadko się zdarza, aby każda miesiączka występowała w zaplanowanym terminie. Któraś zawsze musi być później lub wcześniej.
odpowiedział Maj 17, 2012 anonimowy

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź
zapytał Maj 19, 2012 w kategorii Sex anonimowy
0 głosów
1 odpowiedź
zapytał Czerwiec 8, 2014 w kategorii Zdrowie wilmaksio4 (690 punktów)
0 głosów
1 odpowiedź
zapytał Listopad 5, 2013 w kategorii Zdrowie uzytkownik (120 punktów)
+3 głosów
2 odpowiedzi
zapytał Listopad 29, 2012 w kategorii Zdrowie figurakasi (880 punktów)
0 głosów
0 odpowiedzi