• Rejestracja
Witaj w serwisie pytań i odpowiedzi Pytania.pl, gdzie masz możliwość zadawania własnych pytań i otrzymywania odpowiedzi od innych użytkowników społeczności. Zarejestruj konto i dołącz do użytkowników Pytania.pl. Pytaj, odpowiadaj i zdobywaj punktu!

Czy prezerwatywa i krem plemnikobójczy wystarczą?

0 głosów
Chcielibyśmy wraz z moim chłopakiem rozpocząć wspólżycie, niestety obawiamy się że środki antykoncepcyjne nie zadziałają i zajdę w ciążę. Mam w związku z tym pytanie. Czy prezerwatywa jest wystarczającym zabezpieczeniem i czy mozna ją używać razem z kremem plemnikobójczym???
zapytał Maj 19, 2012 w kategorii Sex anonimowy

1 Odpowiedź

0 głosów
Prezerwatywa, która jest właściwie przechowywana zanim ją zakupicie, potem właściwie używana jest skuteczną metodą antykoncepcji. W ten produkt najlepiej jest zaopatrywać się w aptece, gdzie są przestrzegane warunki przechowywania. Krem antykoncepcyjny może rozpuścić prezerwatywę i nie jest wskazane, aby stosować go razem z prezerwatywą. Są jednak pary, które z powodzeniem stosują prezerwatywy Durex i krem Delfen, i nie ma żadnych problemów jeśli chodzi o wytrzymałość prezerwatywy. Można również po stosunku zaaplikować krem do pochwy.
odpowiedział Maj 19, 2012 anonimowy

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź
zapytał Maj 17, 2012 w kategorii Zdrowie anonimowy
0 głosów
1 odpowiedź
zapytał Lipiec 2, 2012 w kategorii Sex anonimowy
+1 głos
3 odpowiedzi
0 głosów
1 odpowiedź
zapytał Maj 15, 2012 w kategorii Sex anonimowy
+6 głosów
1 odpowiedź
zapytał Listopad 29, 2012 w kategorii Sex figurakasi (880 punktów)