• Rejestracja
Witaj w serwisie pytań i odpowiedzi Pytania.pl, gdzie masz możliwość zadawania własnych pytań i otrzymywania odpowiedzi od innych użytkowników społeczności. Zarejestruj konto i dołącz do użytkowników Pytania.pl. Pytaj, odpowiadaj i zdobywaj punktu!

Jakie duże jest prawdopodobieństwo ciąży?

–1 głos
Chciałabym się dowiedzieć jakie duże jest prawdopodobieństwo ciąży przy następujących warunkach. Ja i mój partner kochaliśmy się bez zabezpieczenia w następny dzień po ustaniu krwawienia miesiączkowego. Przed wytryskiem spermy partner wyciągnął członka z pochwy. W tej chwili jest 16 dzień cyklu miesiączkowego a ja odczuwam mdłości i brak apetytu. Czy istnieje duże prawdopodobińestwo, że jestem w ciąży?
zapytał Maj 20, 2012 w kategorii Sex anonimowy

1 Odpowiedź

0 głosów
Stosunek przerywany nie jest żadną metodą antykoncepcji i w ten sposób może dojść do zapłodnienia. Fakt, że do zbliżenia doszło po krwawieniu zwiększa ryzyko ciąży, bowiem niedługo potem występują dni płodne, kiedy ryzyko ciąży jest największe. Biorąc pod uwagę, że plemnik zdoła przeżyć kilkadziesiąt godzin w warunkach sprzyjających, a do takich należy pochwa, to ryzyko ciąży zawsze istnieje. Aby stwierdzić ciążę w pierwszym dniu spóźniającej się miesiączki warto wykonać test ciążowy. Opisane przez Ciebie problemy nie muszą wynikać z ciąży, a mogą np. ze zdenerwowania myślą o zapłodnieniu, etc.
odpowiedział Maj 20, 2012 anonimowy

Podobne pytania

+1 głos
4 odpowiedzi
zapytał Czerwiec 2, 2012 w kategorii Sex anonimowy
0 głosów
1 odpowiedź
zapytał Maj 17, 2012 w kategorii Sex anonimowy
0 głosów
1 odpowiedź
zapytał Czerwiec 6, 2012 w kategorii Sex anonimowy
0 głosów
1 odpowiedź
0 głosów
1 odpowiedź
zapytał Styczeń 27, 2012 w kategorii Sex marta (1,960 punktów)