• Rejestracja
Witaj w serwisie pytań i odpowiedzi Pytania.pl, gdzie masz możliwość zadawania własnych pytań i otrzymywania odpowiedzi od innych użytkowników społeczności. Zarejestruj konto i dołącz do użytkowników Pytania.pl. Pytaj, odpowiadaj i zdobywaj punktu!

Rano mam plamki krwi na bieliźnie

0 głosów

Biore tabletki Logest pierwszy miesiąc nie stosowałam dodatkowego zabezpieczenia. 14 kwietnia wzięłam ostatnią tabletkę jest dzień 16 kwietnia i nie mam miesiączki. 11 kwietnia zapomniałam tabletki ale wzięłam ją przed upływem 12 godzin (w tym samym dniu wsółżyłam) od tego czasu mam plamki krwi zawsze rano na bieliźnie. Boję się że jestem w ciąży. Ile czasu po odstawieniu tabletek powinna pojawić się miesiączka??? I jak ona będzie wyglądała? Czy jestem w ciąży?

zapytał Maj 24, 2012 w kategorii Sex anonimowy

1 Odpowiedź

0 głosów
W czasie stosowania tabletek mogą pojawić się problemy z wystąpieniem miesiączki. Jest to niemal naturalne w pierwszym cyklu ich stosowania. Na pewno nie jesteś w ciąży, a po przerwie 7 dniowej rozpocznij nowe opakowanie, nawet gdyby krwawienie nie wystąpiło. Niewielkie plamienia w trakcie stosowania tabletek są naturalne, jeśli występują w chwili, kiedy jest przerwa na miesiączkę. W pozostałym czasie może to oznaczać problemy z pełnym zabezpieczeniem i należy stosować dodatkowe zabezpieczenie.
odpowiedział Maj 24, 2012 anonimowy

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź
zapytał Maj 26, 2012 w kategorii Sex anonimowy
0 głosów
1 odpowiedź
zapytał Lipiec 3, 2012 w kategorii Zdrowie anonimowy
0 głosów
1 odpowiedź
zapytał Lipiec 29, 2015 w kategorii Sex Koteczek0419 (120 punktów)
0 głosów
1 odpowiedź
zapytał Styczeń 23, 2014 w kategorii Sex smiti (120 punktów)
0 głosów
2 odpowiedzi