• Rejestracja
Witaj w serwisie pytań i odpowiedzi Pytania.pl, gdzie masz możliwość zadawania własnych pytań i otrzymywania odpowiedzi od innych użytkowników społeczności. Zarejestruj konto i dołącz do użytkowników Pytania.pl. Pytaj, odpowiadaj i zdobywaj punktu!

Czy jest ryzyko, abym zaszła w ciążę?

0 głosów
Czy jeśli w około 50 minut po wytrysku mojego chłopaka przebierałam się w piżamę, załatwiałam się i podmywałam się, jest ryzyko, abym zaszła w ciążę?
zapytał Maj 26, 2012 w kategorii Sex anonimowy

3 Odpowiedzi

0 głosów
Jeśli nie doszło do bezpośredniego kontaktu nasienia z narządami płciowymi to nie ma możliwości, aby doszło do zapłodnienia. W przypadku, gdybyś miała nasienie na ręku, to szybciej ją wytarłaś w tym czasie o spodnie czy koszulę, niż dostało się do pochwy. Nie ma więc możliwości, abyś w ten sposób zaszła w ciążę. Większe ryzyko byłoby w chwili, gdyby wytrysk nasienia wystąpił w okolicach pochwy.
odpowiedział Maj 26, 2012 anonimowy
nie w okolicach pochwy tylko do wewnątrz i musi być partnerka w podnieceniu wuwczas macica może zassać te plemiki do  wewnątrz lecz to tez nie gwarantuje zapłodnienia ,musi być uwolnione jajeczko zdolne do zapłodnienia z pęcherzyka GRAPHFA
0 głosów
tak tylko wtedy jeżeli miałaś dni płodne inaczej nie ma takiej szansy ,pomimo tego ze to się wydaje ludziom proste ,to w rzeczywistości zajscie w stan błogosławiony jest trudnym zjawiskiem
odpowiedział Styczeń 27, 2013 anti (340 punktów)
0 głosów
Najpierw napisz gdzie ten wytrysk był.
odpowiedział Luty 27, 2013 AstrologWiedzy (260 punktów)

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź
0 głosów
3 odpowiedzi
+1 głos
4 odpowiedzi
zapytał Czerwiec 2, 2012 w kategorii Sex anonimowy
0 głosów
1 odpowiedź
zapytał Maj 17, 2012 w kategorii Sex anonimowy
0 głosów
2 odpowiedzi
zapytał Lipiec 3, 2012 w kategorii Sex anonimowy