• Rejestracja
Witaj w serwisie pytań i odpowiedzi Pytania.pl, gdzie masz możliwość zadawania własnych pytań i otrzymywania odpowiedzi od innych użytkowników społeczności. Zarejestruj konto i dołącz do użytkowników Pytania.pl. Pytaj, odpowiadaj i zdobywaj punktu!

Jak zatrzymać przy sobie dziewczynę?

0 głosów
Mam pytanie niekoniecznie związane z erotyką! Mam taki problem poznałem dziewczynę na której mi zależy!!! ale nie wiem co mam robić aby ją zatrzymać przy sobie! POMOCY! Co mam robić????? widywać się z nią codziennie a może 1 w tygodniu?! dzwonić do niej codziennie a może nie?! czekać jak ona pierwsza się odezwie?! pisać do niej SMS a może nie?! nie wiem co mam robić żeby ją zaciekawić moją osobą i żeby jej zależało na spotkaniu ze mną!!!!
zapytał Maj 26, 2012 w kategorii Związki anonimowy

1 Odpowiedź

0 głosów
Wszystko zależy od Was obojga. Jeśli Twoja koleżanka również chce być z Tobą to nie widzę problemu. Jeśli jest to niejako adoracja z jednej strony sprawa troszkę się komplikuje. Teraz, gdy będą wakacje, będzie dobra pora, aby spróbować zacząć znajomość. Możecie się częściej spotykać, spróbuj zaproponować jej wyjście do kina czy kawiarni. Może jakiś wyjazd rowerem w niedzielę czy pójście nad wodę. W wakacje sprawa jest o tyle prostsza, że masz po prostu dużo czasu. Co do częstości spotkań to na początku znajomości, później zresztą też, należy być z drugą osobą jak najdłużej tylko można. Nie ma ustalonego czasu. Pisanie sms'ów jest dobrym sposobem, jednak długo nie możesz pozostawać w ukryciu i po kilku wiadomościach będziesz musiał spotkać się z kolezanką. Jednak najważniejsze jest, aby być po prostu sobą i nie robić z siebie na siłę kogoś innego. Kobieta i tak pozna, że jesteś zupełnie inny.
odpowiedział Maj 26, 2012 anonimowy

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź
zapytał Październik 7, 2014 w kategorii Związki SzymSzyn (390 punktów)
0 głosów
1 odpowiedź
zapytał Listopad 22, 2013 w kategorii Związki koksu654 (120 punktów)
0 głosów
0 odpowiedzi
zapytał Styczeń 6, 2013 w kategorii Związki szymek123 (820 punktów)
0 głosów
2 odpowiedzi
zapytał Listopad 10, 2012 w kategorii Związki pytajnik (1,310 punktów)
0 głosów
5 odpowiedzi
zapytał Maj 31, 2012 w kategorii Związki anonimowy