• Rejestracja
Witaj w serwisie pytań i odpowiedzi Pytania.pl, gdzie masz możliwość zadawania własnych pytań i otrzymywania odpowiedzi od innych użytkowników społeczności. Zarejestruj konto i dołącz do użytkowników Pytania.pl. Pytaj, odpowiadaj i zdobywaj punktu!

Jak zapytać czy zgodzi się być moją partnerką?

0 głosów
Jak najlepiej i w jakich okolicznościach poprosić dziewczynę która mi się podoba o to czy zgodziłaby się zostać moją partnerką? Chodzi mi o to żeby nie była to taka prymitywna gadka.
zapytał Maj 26, 2012 w kategorii Związki anonimowy

3 Odpowiedzi

0 głosów

Na początku proponuję lekturę poradnika podrywacza na seks forum w którym znajduje się wiele różnych odpowiedzi na Twoje pytanie. W większości przypadków dwoje ludzi, którzy się spotykają i są z tego zadowoleni, po pewnym czasie stają się parą bez żadnych próśb o chodzenie, itd. W Twoim wieku kobiety są dość wrażliwe i większość odbierze taką prośbe jako zaproszenie do łóżka i nic więcej. W sumie nie ma się co dziwić, skoro większość młodych mężczyzn mysli praktycznie tylko o seksie. Kobieta i mężczyzna muszą dojrzeć do siebie nawzajem i najlepszym tego wyznacznikiem będzie czas. Z drugiej zaś strony nie można spocząć na laurach i myśleć, że kobieta sama Cię znajdzie. Niekiedy tak jest, jednak szczęściu trzeba pomóc. Pamiętaj, abyś był sobą i na siłę nie próbował zaimponować koleżance. Wcześniej czy później być może będziecie parą.

odpowiedział Maj 26, 2012 anonimowy
0 głosów
zaproś ją np.na lody,do kina i tam jej to powiedz.Nie denerwuj się:)
odpowiedział Październik 16, 2012 Agata:) (7,400 punktów)
0 głosów
bądż sobą zaproś ją np do kina,do ślicznej restauracji lub kawiarni i najważniejsze nie denerwuj się i tam stopniowo zacznij się jej o to pytać
odpowiedział Październik 16, 2012 Sandra:) (3,390 punktów)

Podobne pytania

0 głosów
3 odpowiedzi
zapytał Marzec 11, 2012 w kategorii Związki martuchh (180 punktów)
0 głosów
4 odpowiedzi
zapytał Lipiec 12, 2012 w kategorii Związki anonimowy
+1 głos
5 odpowiedzi
zapytał Lipiec 1, 2012 w kategorii Związki anonimowy
0 głosów
0 odpowiedzi
0 głosów
1 odpowiedź