• Rejestracja
Witaj w serwisie pytań i odpowiedzi Pytania.pl, gdzie masz możliwość zadawania własnych pytań i otrzymywania odpowiedzi od innych użytkowników społeczności. Zarejestruj konto i dołącz do użytkowników Pytania.pl. Pytaj, odpowiadaj i zdobywaj punktu!

Płyn ejakulacyjny na palcu

0 głosów
Mam powody by przypuszczac, iż moja dziewczyna może być w ciąży... Od domniemanego zapłodnienia minął ok. miesiąc, dostała miesiączki, nie ma zawrotów, bólu głowy, nudności, czuje się dobrze, nie zauważyła u siebie nadmiernego łaknienia ani też nadzwyczaj dużej ilości oddawanego moczu... Jeśli chodzi o zapłodnienie to sprawa jest bardzo zawiła... mogę powiedzieć iż nie doszło do penetraci (wytrysku), a płyn ejakulacyjny który może być sprawcą, znajdował się na palcu. Pójście do ginekologa raczej odpada (dziewczyna jest młoda, a mieszkamy w niewielkim mieście... wszystko błyskawicznie się niesie). Czy zrobienie testu ciążowego wyjaśni sytuację??? Czy też może czekać do następnej miesiączki (czy jej wystąpienie daje pewność)??? Czy dużo jest przypadków iż dziewczyna, kiedy dostała już pierwszej miesiączki, naprawdę była w ciąży??? Czy zapłodnienie palcem jest tak bardzo niebezpieczne... Płyn znajdował sie na ręce partnerki... po czym ręka została wytarta... plemniki przeniesione zostały przez dotyk na "moją", następnie ja również wytarłem rękę... (wycieranie nie było naumyślne więc także mało dokładne).
zapytał Maj 26, 2012 w kategorii Sex anonimowy

1 Odpowiedź

0 głosów
Na początku proponuję, abyście mimo wszystko się uspokoili. Przypadki, gdy kobieta miesiączkuje i jest w ciąży są niezbyt częste. Aby wykonać test ciążowy nie trzeba iść do lekarza, lecz do apteki. Jest on sprzedawany bez recepty i kosztuje kilkanaście złotych, więc wydatek też nie jest duży. W aptekach są testy, które wykryją zmiany spowodowane zapłodnieniem już w pierwszym dniu niewystępującej miesiączki i o takie należy prosić farmaceutę. Może się zdarzyć, że będą takie, które działają po dłuższym czasie, jednak są już mniej rozpowszechnione. Jeśli jednak miesiączka wystąpiła zgodnie z przewidywaniem, partnerka nie zaobserwowała żadnych niepokojących zmian, to na pewno nie jest w ciąży i nie powinniście się tak martwić. Nie ma bowiem powodu.
odpowiedział Maj 26, 2012 anonimowy

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź
zapytał Maj 27, 2012 w kategorii Sex anonimowy
0 głosów
1 odpowiedź
zapytał Maj 16, 2012 w kategorii Sex anonimowy
0 głosów
1 odpowiedź
zapytał Lipiec 3, 2012 w kategorii Sex anonimowy
0 głosów
1 odpowiedź
zapytał Lipiec 3, 2012 w kategorii Sex anonimowy