• Rejestracja
Witaj w serwisie pytań i odpowiedzi Pytania.pl, gdzie masz możliwość zadawania własnych pytań i otrzymywania odpowiedzi od innych użytkowników społeczności. Zarejestruj konto i dołącz do użytkowników Pytania.pl. Pytaj, odpowiadaj i zdobywaj punktu!

Owłosenie klatki piersiowej

0 głosów
Mam 17 lat i generalnie mam problemy z nadmiernym owłosieniem. Zbliża się lato, a ja chociaż jestem dobrze zbudowany wstydzę się chodzić bez koszulki ze względu na duże owłosienie klatki piersiowej. Co mam zrobić? Czy użyć jakiegoś środka do depilacji i czy to mi w jakiś sposób nie zaszkodzi?- i czy nawet jeśli bym się zdecydował to po jakim czasie włosy odrosną - i czy będzie ich więcej. Proszę o radę!!!- to samo dotyczy owłosionych nóg- bardziej niż rówieśnicy
zapytał Maj 27, 2012 w kategorii Uroda i Styl anonimowy

2 Odpowiedzi

0 głosów
 
Najlepsza odpowiedź
Owłosienie mężczyzny zależy od karnacji, im jest ciemniejsza tym owłosienie na ciele jest większe. Z drugiej zaś strony owłosienie na klatce piersiowej u mężczyzny jest jak najbardziej wskazane. Wielu mężczyzn z chęcią zamieniłoby się z Tobą, bowiem sami wstydza się, że ... nie są w ogóle owłosieni. Nie zwracaj uwagi na rówieśników i nie stwarzaj sobie niepotrzebnych problemów. Wiele dziewczyn lubi tak obdarzonych przez naturę mężczyzn. Gdy znajdziesz swoją drugą połowę nie będziesz już zwracał na to uwagi, tym bardziej partnerka.
odpowiedział Maj 27, 2012 anonimowy
0 głosów
depilacja laserowa a późńiej to już tylko dobre kosmetyki: najpierw pilingujący żel pod prysznic z łupinkami orzecha laskowego a potem może być nawilżające mydło shea- mleko i będziesz mięciutki jak kaczuszka i nikt ni ebędzie się z Ciebie śmiac ;)
odpowiedział Grudzień 10, 2012 kapomapo (2,250 punktów)

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź
zapytał Grudzień 26, 2012 w kategorii Gry DawidOKS (140 punktów)
0 głosów
1 odpowiedź
zapytał Maj 26, 2012 w kategorii Zdrowie anonimowy
0 głosów
1 odpowiedź
zapytał Sierpień 31, 2015 w kategorii Uroda i Styl Cukierkowa (120 punktów)
0 głosów
1 odpowiedź
zapytał Lipiec 29, 2015 w kategorii Uroda i Styl ewelinaOo (120 punktów)
0 głosów
0 odpowiedzi
zapytał Maj 22, 2015 w kategorii Uroda i Styl aisak (120 punktów)