• Rejestracja
Witaj w serwisie pytań i odpowiedzi Pytania.pl, gdzie masz możliwość zadawania własnych pytań i otrzymywania odpowiedzi od innych użytkowników społeczności. Zarejestruj konto i dołącz do użytkowników Pytania.pl. Pytaj, odpowiadaj i zdobywaj punktu!

Czy może dojść do zapłodnienia?

0 głosów
Czy może dojść do zapłodnienia gdy nie dochodzi do stosunku, jedynie członek dotyka miejsc intymnych, do wytrysku nie doszło, ale czy jakaś mała kropla nasienia mogła się przedostać? Czy mężczyzna może nie poczuć małego wycieku nasienia? Czy jest się czym martwić??.
zapytał Maj 27, 2012 w kategorii Sex anonimowy

1 Odpowiedź

0 głosów
 
Najlepsza odpowiedź
Ryzyko zapłodnienia w takiej sytuacji jest, jednak nie sądzę, aby do tego doszło. Teoretycznie wystarczy jeden w miarę żywotny plemnik, który znajdzie się w okolicach pochwy i dostanie się do jajeczka. Biorąc pod uwagę, że w kropli nasienia znajduje się dużo plemników pewne ryzyko zawsze istnieje. Podczas podniecenia mężczyzny nie czuje on wypływającego z członka płynu ejakulacyjnego, w którym znajdują się plemniki zdolne do zapłodnienia. Nie macie się czym martwić, jednak następnym razem uważajcie i spróbujcie nie doprowadzać do takich sytuacji.
odpowiedział Maj 27, 2012 anonimowy

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi
zapytał Wrzesień 18, 2012 w kategorii Sex olenka21573 (140 punktów)
0 głosów
2 odpowiedzi
zapytał Lipiec 22, 2012 w kategorii Sex anonimowy
0 głosów
1 odpowiedź
zapytał Lipiec 2, 2012 w kategorii Sex anonimowy
0 głosów
1 odpowiedź
zapytał Lipiec 2, 2012 w kategorii Sex anonimowy
0 głosów
1 odpowiedź
zapytał Czerwiec 30, 2012 w kategorii Sex anonimowy