• Rejestracja
Witaj w serwisie pytań i odpowiedzi Pytania.pl, gdzie masz możliwość zadawania własnych pytań i otrzymywania odpowiedzi od innych użytkowników społeczności. Zarejestruj konto i dołącz do użytkowników Pytania.pl. Pytaj, odpowiadaj i zdobywaj punktu!

O czym rozmawiać z dziewczynami?

0 głosów
Mam problem z rozmawianiem z dziewczynami. Nie chodzi o to że się wstydzę czy jestem nieśmiały lecz po prostu nie wiem o czym z nimi gadać. Jak widzę innych kolegów to oni potrafią z nimi gadać naokrągło. Cały czas im coś przychodzi do głowy a ja jakoś tak nie mogę. Przeczytałem ten poradnik ale tam jedynie pisze o tym jak zacząć rozmowę.
zapytał Maj 27, 2012 w kategorii Związki anonimowy

2 Odpowiedzi

0 głosów
Wielu młodych chłopcow w Twoim i starszym wieku ma podobny problem. Patrząc z boku rzeczywiście wydaje się, że inni są bardziej rozgadani czy umieją się znaleźć w każdym towarzystwie. Są również i takie osoby, które po prostu wstydzą się takich rozmów oraz mają w związku z nimi obawy, że np. zostaną wyśmiane, bo coś powiedziały nie tak. Nie powinieneś się tym za bardzo przejmować, bowiem wcześniej czy później sytuacja się zmieni i nie zdążysz się obejrzeć, a będziesz już miał stałą partnerkę i zapomnisz o tym kłopocie. Warto być sobą i nie próbować robić nic na siłę. Jeśli znajdziesz się w gronie osób, z którymi będziesz rozmawiał i będziesz miał z nimi wspólny temat, to Twój problem niejako sam się rozwiąże. Są osoby bardziej "rozrywkowe", ale są i takie, które nie czują się dobrze w tłumie. Zawsze należy być sobą, bo wtedy najlepiej się na tym wyjdzie.
odpowiedział Maj 27, 2012 anonimowy
0 głosów
Moze Ci sie wydaje, ze oni umieja z nimi gadać. Nawet jak już, to moze dlatego, ze ta dziewczyna jest rozgadana i lubi zaczynac rozmowe i inne tematy. Popytaj ją o to jakie ma hobby, zainteresowania i jzeli bedzie takie jakie macie wspolne rozwin rozmowe i zadawaj pytania :)
odpowiedział Maj 29, 2012 Dudul (650 punktów)

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź
zapytał Lipiec 12, 2012 w kategorii Sex anonimowy
+1 głos
5 odpowiedzi
zapytał Lipiec 1, 2012 w kategorii Związki anonimowy
0 głosów
1 odpowiedź
zapytał Maj 17, 2012 w kategorii Związki anonimowy
–1 głos
3 odpowiedzi
zapytał Maj 29, 2012 w kategorii Związki anonimowy
0 głosów
2 odpowiedzi
zapytał Październik 30, 2012 w kategorii Związki pedał123 (1,850 punktów)