• Rejestracja
Witaj w serwisie pytań i odpowiedzi Pytania.pl, gdzie masz możliwość zadawania własnych pytań i otrzymywania odpowiedzi od innych użytkowników społeczności. Zarejestruj konto i dołącz do użytkowników Pytania.pl. Pytaj, odpowiadaj i zdobywaj punktu!

Jakie środki antykoncepcyjne na pierwszy raz?

0 głosów
Oboje z moją dziewczyną chcemy zacząć współżyć ze sobą, ale obawiamy się że skutkiem tego może być ciąża!! Czy możemy zaufać prezerwatywom?? Czy są jakieś bardziej wiarygodne tableki czy inne środki antykoncepcyjne??? Jakie środki antykoncepcyjne na pierwszy raz?
zapytał Maj 29, 2012 w kategorii Sex anonimowy

1 Odpowiedź

0 głosów
 
Najlepsza odpowiedź

Wszystkie metody antykoncepcji opisane są w dziale Antykoncepcja sexforum.pl. Dobrze założona i używana zgodnie z przeznaczeniem prezerwatywa jest skutecznym środkiem zapobiegawczym. W przypadku tabletek istnieje ryzyko późniejszych komplikacji w zajściu w ciążę przez kobiete po ich dłuższym stosowaniu. Dodatkowo nakłada to na kobietę obowiązek regularnego zażywania tabletek, a co za tym idzie dodatkowy stres w chwili, gdy pigułka zostanie zażyta nie o tej porze co powinna. Warto rozważyć wszystkie za i przeciw, a od siebie jedynie dodam, że w przypadku współżycia raz lub dwa w miesiącu nie warto chyba zażywać hormonów.

odpowiedział Maj 29, 2012 anonimowy

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi
zapytał Luty 17, 2014 w kategorii Sex majcia123 (160 punktów)
0 głosów
2 odpowiedzi
zapytał Październik 18, 2012 w kategorii Sex Agata:) (7,400 punktów)
0 głosów
1 odpowiedź
zapytał Maj 30, 2012 w kategorii Sex anonimowy
0 głosów
1 odpowiedź
zapytał Maj 29, 2012 w kategorii Sex anonimowy
0 głosów
1 odpowiedź
zapytał Maj 26, 2012 w kategorii Sex anonimowy