• Rejestracja
Witaj w serwisie pytań i odpowiedzi Pytania.pl, gdzie masz możliwość zadawania własnych pytań i otrzymywania odpowiedzi od innych użytkowników społeczności. Zarejestruj konto i dołącz do użytkowników Pytania.pl. Pytaj, odpowiadaj i zdobywaj punktu!

Jak opóźnić wytrysk spermy?

0 głosów
Ostatnio oglądałem kasetę z poradami seksualnymi gdzie jako poradę na opóźnienie wytrysku pokazano technikę polegającą na masturbacji do momentu szczytu lub momentu przed szczytem a następnie ściśnięciu członka by uniemożliwić wytrysk. Technika polegała na powtórzeniach po małym odpoczynku. Dzięki temu ponoć mężczyzna powinien nauczyć się bardziej kontrolować moment wytrysku. Po przetestowaniu tejże metody pojawiła mi się czerwono-brązowawa plamka na żołędziu. Osobiście myślę że to krwiak.
zapytał Maj 29, 2012 w kategorii Sex anonimowy

4 Odpowiedzi

0 głosów
 
Najlepsza odpowiedź
Przedstawiony sposób oddala widmo wytrysku podczas orgazmu na kilka chwil i na pewno nie jest przyczyną wystąpienia plamki, o której piszesz. Bardziej prawdopodobne jest to, że uderzyłeś się w członek właśnie w tym miejscu. Proponuję poczekać kilka dni i przebarwienie powinno samo zniknąć. Jeśli będziesz miał jakieś wątpliwości udaj się do lekarza urologa.
odpowiedział Maj 29, 2012 anonimowy
0 głosów
Plamka na 100% nie jest od tego, co piszesz. Też stosowałem tę metodę i nic mi po niej nie było, na opóźnienie wytrysku brałem jeszcze condomy i tabletki, które chyba najwięcej mi pomogły jak do tej pory.
odpowiedział Styczeń 30, 2013 matio (180 punktów)
edytował Luty 5, 2013 mario
0 głosów
Witam,

Wierutne bzdury, przez takie praktyki możesz sobie co najwyżej krzywdę zrobić. Jeżeli chcesz opóźnić wytrysk to potrzebny jest tu trening mięśni kegla. A te możesz znaleźć na google.
odpowiedział Luty 27, 2013 AstrologWiedzy (260 punktów)
0 głosów
mój chłopak próbowal tej metody i w ogóle sie nie sprawdzila, a nawet uważam, że chodził po niej jakiś poddenerwowany... A jak masz jakieś krwiaki po niej to już w ogóle przestań ją stosować!! u nas pomogły tabletki na przedłużanie stosunku , taki jakby suplement diety, nie żadne viagry, stosował, pomogło więc jest super ;)
odpowiedział Lipiec 30, 2013 beatamarysia (140 punktów)
edytował Sierpień 6, 2013 mario

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź
zapytał Maj 27, 2013 w kategorii Sex goopher1988 (120 punktów)
0 głosów
1 odpowiedź
zapytał Sierpień 28, 2012 w kategorii Sex kociak (120 punktów)
0 głosów
1 odpowiedź
zapytał Lipiec 19, 2012 w kategorii Sex anonimowy
0 głosów
1 odpowiedź
zapytał Lipiec 12, 2012 w kategorii Sex anonimowy