• Rejestracja
Witaj w serwisie pytań i odpowiedzi Pytania.pl, gdzie masz możliwość zadawania własnych pytań i otrzymywania odpowiedzi od innych użytkowników społeczności. Zarejestruj konto i dołącz do użytkowników Pytania.pl. Pytaj, odpowiadaj i zdobywaj punktu!

Zanik przyjemności w chwili orgazmu

0 głosów
Od pewnego czasu obserwuję u siebie zanik przyjemności w chwili orgazmu. Nie mam problemów ani z erekcją, ani z osiągnięciem orgazmu, ale nie sprawia mi on takiej przyjemności jak kiedyś (objawia się tylko wytryskiem, a kiedyś towarzyszyło temu silne uczucie przyjemności). Znacząco wydłużył się także czas "dochodzenia". Czy można coś z tym zrobić? Perspektywa braku radości z seksu bardzo mnie martwi.
zapytał Maj 29, 2012 w kategorii Sex anonimowy

1 Odpowiedź

0 głosów
 
Najlepsza odpowiedź
Częste współżycie może wywołać właśnie takie odczucia u mężczyzny. Wiąże się to z faktem, iż jest on zaspokojony i dlatego nie czuje większej potrzeby współżycia. Proponuję, abyś nie kochał się przez kilka dni z partnerka i wtedy ewentualnie zobaczył czy coś się zmieniło. Dłuższy czas osiągania orgazmu wynika z częstych kontaktów seksualnych i jest naturalny. A czy w Wasz związek nie wkradła się rutyna??? Warto też to wziąć pod uwagę.
odpowiedział Maj 29, 2012 anonimowy

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi
zapytał Czerwiec 3, 2012 w kategorii Sex anonimowy
0 głosów
1 odpowiedź
zapytał Maj 16, 2012 w kategorii Sex anonimowy
0 głosów
7 odpowiedzi
zapytał Lipiec 8, 2012 w kategorii Hobby xxx_852 (730 punktów)
0 głosów
0 odpowiedzi
zapytał Czerwiec 29, 2013 w kategorii Osobiste zetor (120 punktów)
0 głosów
1 odpowiedź
zapytał Sierpień 21, 2013 w kategorii Sex Paola_ (120 punktów)