• Rejestracja
Witaj w serwisie pytań i odpowiedzi Pytania.pl, gdzie masz możliwość zadawania własnych pytań i otrzymywania odpowiedzi od innych użytkowników społeczności. Zarejestruj konto i dołącz do użytkowników Pytania.pl. Pytaj, odpowiadaj i zdobywaj punktu!

Brak satysfakcji z seksu

0 głosów
Mamy pewien problem, z którym nie możemy się uporać. Chodzi mianowicie o fakt, że podczas stosunku z moją dziewczyną ona po jakimś czasie (powiedzmy 10 minutach) przestaje cokolwiek przyjemnego czuć. Czym to może być spowodowane? Sytuacja ta powtarza się praktycznie od jej pierwszego razu. Próbowaliśmy już jakiś czas odczekać, ale to nie przynosi żadnych skutków. Zaznaczę, że nie odczuwa ona wtenczas żadnego bólu. Zastanawialiśmy się nad pójściem do Seksuologa, ale... powiedzmy to szczerze... wstydzimy się
zapytał Maj 30, 2012 w kategorii Sex anonimowy

2 Odpowiedzi

0 głosów
 
Najlepsza odpowiedź
Być może zbliżenie staje się monotonne i dlatego Twoja partnerka nic nie czuje. Jeśli kochacie się w jednej pozycji tak może właśnie być. Proponuję kochać się w kilku pozycjach, które będą się zmieniały co jakiś czas. Twoja partnerka i Ty na pewno macie swoje ulubione pozycje i, aby zbliżenie było udane dla obojga powinno nastąpić wykorzystanie każdej z tych pozycji. Warto także zapewnić trochę czasu na pieszczoty przed miłością oraz na zbliżenie należy wybrać taki dzień, kiedy będziecie sami w domu przez dłuższy czas. Jeśli to nie pomoże to proponuję wizytę u seksuologa, który po rozmowie z partnerką określi przyczynę takiego zachowania. Nie sądzę jednak, aby to było konieczne i wystarczy zastosować się do powyższych wskazówek. Wizyty u lekarza nie ma się co wstydzić, bowiem ten lekarz jest właśnie od takich spraw.
odpowiedział Maj 30, 2012 anonimowy
0 głosów
ulubione pozycje????sex to natura a nie kramik z układami.nie pytaj na forach.polecam  specjaliste
odpowiedział Czerwiec 13, 2012 krzysztofr14 (140 punktów)

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi
zapytał Czerwiec 3, 2012 w kategorii Sex anonimowy
0 głosów
1 odpowiedź
0 głosów
1 odpowiedź
zapytał Sierpień 27, 2012 w kategorii Sex ania444 (120 punktów)
0 głosów
1 odpowiedź
zapytał Sierpień 8, 2012 w kategorii Sex khorne (120 punktów)
+1 głos
3 odpowiedzi