• Rejestracja
Witaj w serwisie pytań i odpowiedzi Pytania.pl, gdzie masz możliwość zadawania własnych pytań i otrzymywania odpowiedzi od innych użytkowników społeczności. Zarejestruj konto i dołącz do użytkowników Pytania.pl. Pytaj, odpowiadaj i zdobywaj punktu!

Przerwanie błony dziewiczej

0 głosów
Mam 21 lat, od 3 miesięcy współżyję z moim pierwszym partnerem. Przedtem kilka miesięcy uprawialiśmy petting, on pobudzał moją pochwę palcami. Przy pierwszym stosunku nie odczuwałam żadnego bólu, nie było krwawienia, błona dziewicza nie została przerwana (wcześniej również nie). Dlatego bardzo się zdziwiłam, kiedy podczas któregoś stosunku, w pozycji, której tez wcześniej próbowaliśmy, poczułam bardzo silny ból i krwawienie. Nastąpiło nieznaczne naderwanie błony dziewiczej, która potem jakby zarosła. Za jakiś czas sytuacja się powtórzyła, znów małe naderwanie. Nie wiem co o tym myśleć, dlaczego nie stało się to przy pierwszym stosunku, tylko po 3 miesiącach i czy jestem skazana na takie częste niespodzianki? Kiedy kochaliśmy się po pierwszym przerwaniu oboje odczuwaliśmy większą ścisłość pochwy, nie wiem z czym jest to związane, ale takie odczucia już ustąpiły.
zapytał Maj 30, 2012 w kategorii Sex anonimowy

1 Odpowiedź

0 głosów
 
Najlepsza odpowiedź
Podejrzewam, że krwawienie i ból były wynikiem czegoś innego. Błona dziewicza najczęściej pęka raz, ale na pewno już się nie zrasta. Podczas jej przerywania nie następuje krwawienie, a pojawia się kropla krwii. Najprawdopodobniej partner nie był wystarczająco delikatny i stąd owo krwawienie oraz ból. Proponuję, abyście zaobserwowali w jakiej konkretnie pozycji ma miejsce na sytuacja. Warto, abyś przed stosunkiem była nawilżona i rozluźniona, co na pewno nie będzie bez znaczenia przy kolejnych zbliżeniach. Większe obejmowanie członka przez pochwę jest wynikiem niedostatecznego rozluźnienia owych mięśni przed zbliżeniem. Spróbujcie więcej czasu przeznaczyć na grę wstępną.
odpowiedział Maj 30, 2012 anonimowy

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź
zapytał Maj 14, 2012 w kategorii Sex anonimowy
0 głosów
2 odpowiedzi
zapytał Lipiec 3, 2012 w kategorii Sex anonimowy
0 głosów
1 odpowiedź
zapytał Lipiec 29, 2015 w kategorii Sex Koteczek0419 (120 punktów)
0 głosów
1 odpowiedź
zapytał Kwiecień 15, 2015 w kategorii Sex ciapa123 (120 punktów)
0 głosów
0 odpowiedzi
zapytał Luty 17, 2015 w kategorii Sex kocham cleo (200 punktów)