• Rejestracja
Witaj w serwisie pytań i odpowiedzi Pytania.pl, gdzie masz możliwość zadawania własnych pytań i otrzymywania odpowiedzi od innych użytkowników społeczności. Zarejestruj konto i dołącz do użytkowników Pytania.pl. Pytaj, odpowiadaj i zdobywaj punktu!

Niewielka ilość płynu ejakulacyjnego dostała sie do pochwy

0 głosów
Ostatni raz ze swoją dziewczyną współżyłem 14 maja, używaliśmy prezerwatywy i niby wszystko było w porządku jednak po głębszym zastanowieniu wydaje mi się że niewielka ilość płynu ejakulacyjnego mogła dostać się do jej pochwy. okres powinien wystąpić 22 maja, jednak spóźnia się już piąty dzień. Czy na taki stan rzeczy mogły mieć wpływ czynniki takie jak matura, duży stres i wysilek umysłowy z nią związany? Czy mamy spodziewać się najgorszego? Czy test ciążowy byłby teraz wiarygodny?.
zapytał Maj 30, 2012 w kategorii Sex anonimowy

1 Odpowiedź

0 głosów
 
Najlepsza odpowiedź
Nie sądzę, aby niewielka ilość płynu ejakulacyjnego spowodowała zapłodnienie. W przypadku Twojej partnerki czynnikiem mającym wpływ na opóźnianie się krwawienia ma stres wywołany maturą. Jeśli wystąpiły objawy zwykle towarzyszące mającej nastąpić miesiączce, tzn. ból podbrzusza, powiększone brodawki, itd. możecie być pewni, że wszystko jest w porządku, a krwawienie wystąpi za kilka dni. Test ciążowy można stosować już w pierwszym dniu spóźniającego się krwawienia, jednak zawsze należy przeczytać ulotkę informacyjną, bowiem na rynku jest dostepnych wiele testów działających w różnych odstępach czasowych.
odpowiedział Maj 30, 2012 anonimowy

Podobne pytania

–1 głos
1 odpowiedź
zapytał Maj 19, 2012 w kategorii Sex anonimowy
0 głosów
1 odpowiedź
zapytał Czerwiec 30, 2012 w kategorii Sex anonimowy
+1 głos
1 odpowiedź
zapytał Październik 17, 2012 w kategorii Zdrowie Sandra:) (3,390 punktów)
+2 głosów
4 odpowiedzi
0 głosów
1 odpowiedź
zapytał Sierpień 27, 2012 w kategorii Sex ania444 (120 punktów)