• Rejestracja
Witaj w serwisie pytań i odpowiedzi Pytania.pl, gdzie masz możliwość zadawania własnych pytań i otrzymywania odpowiedzi od innych użytkowników społeczności. Zarejestruj konto i dołącz do użytkowników Pytania.pl. Pytaj, odpowiadaj i zdobywaj punktu!

Czy przy przedłużeniu umowy na telefon zostanę poinformowana o niezapłaconej kwocie wydanej poza abonamentem?

0 głosów
Ostatnio korzystałam z takiej stronki coś w stylu 'jak będzie wyglądało wasze dziecko' (weszłam z ciekawości i umieściłam tam zdjęcia, tak dla zabawy, bo pisało, że to jest za darmo). Za pierwszym razem wszystko odbyło się za darmo, później znalazła taką dodatkową funkcję, która miała kosztowac tylko około 3 złotych, wysłałam sms-a i oni odpisali mi na niego, iż dziękują za skożystanie z usług, cena do zapłacenia wynosi 30 zł (to jest cenia do zapłacenia po za abonamentem). Teraz kończy mi się umowa na ten telefon, który obecnie mam i nie długo idę ją przedłużyc i gdy będę podpisywac nową umowę, mogę zostac poinformowana o tym, że nie zapłacono jeszcze tych 30 złotych wydanych poza abonamentem i czy mogą powiedziec na jakiej stronie te pieniądze zostały wydane? Bo się trochę tego wstydzę, a nie idę sama do punktu, tylko z wujkiem.

Proszę o pomoc i z góry dziękuję za odpowiedź.
zapytał Czerwiec 29, 2013 w kategorii Internet -16631991- (2,460 punktów)

1 Odpowiedź

0 głosów
Oni nie wiedzą na co konkretnie została wydana kwota, ale jeśli przekroczyłaś termin zapłaty rachunku to na pewno nie przedłużysz umowy. Jeśli termin jeszcze nie minął, to z pewnoscią nic nie wspomną o tym.
odpowiedział Marzec 12, 2014 wiesia (930 punktów)

Podobne pytania

+3 głosów
3 odpowiedzi
zapytał Marzec 4, 2013 w kategorii Zwierzęta the person (190 punktów)
0 głosów
1 odpowiedź
zapytał Luty 2, 2014 w kategorii Internet arizonamyland (160 punktów)
0 głosów
1 odpowiedź
zapytał Lipiec 31, 2012 w kategorii Internet mrjaras (140 punktów)