• Rejestracja
Witaj w serwisie pytań i odpowiedzi Pytania.pl, gdzie masz możliwość zadawania własnych pytań i otrzymywania odpowiedzi od innych użytkowników społeczności. Zarejestruj konto i dołącz do użytkowników Pytania.pl. Pytaj, odpowiadaj i zdobywaj punktu!

Od trzech dni spóźnia mi się miesiączka

+1 głos
Od trzech dni spóźnia mi się miesiączka. Bardzo mnie ten fakt niepokoi. Nie używałam z moim partnerem żadnych środków antykoncepcyjnych, poza prezerwatywami. Od mojej ostatniej miesiączki współżyliśmy dwa razy, raz z użyciem prezerwatywy - mimo tego wytrysk był na zewnątrz, natomiast podczas ostatniego zbliżenia nie używaliśmy prezerwatywy, jednakże partner również miał wytrysk na zewnątrz. Proszę o informację, czy jest możliwe że trzydniowe opóżnienie okresu może być przyczyną ciąży, w świetle sytuacji opisanych wyżej.
zapytał Maj 23, 2012 w kategorii Sex anonimowy

1 Odpowiedź

0 głosów
Podczas stosunku z członka wypływa płyn ejakulacyjny, w którym są plemniki zdolne do zapłodnienia. Wiele zależy od tego, czy zbliżenie bez zabezpieczenia miało miejsce w czasie dni płodnych. Jeśli tak to ryzyko zapłodnienia jest dość duże. Spóźnianie się miesiączki nie jest związane od razu z ciążą. Na ten fakt ma wpływ wiele innych czynników, np. stres czy zmęczenie. Proponuję, abyś poczekała kilka dni. Jeśli bardzo się martwisz to możesz wykonać test ciążowy, który pokaże czy jesteś w ciąży.
odpowiedział Maj 23, 2012 anonimowy

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź
zapytał Czerwiec 2, 2012 w kategorii Zdrowie anonimowy
+1 głos
1 odpowiedź
zapytał Maj 23, 2012 w kategorii Zdrowie anonimowy
0 głosów
1 odpowiedź
zapytał Maj 14, 2012 w kategorii Sex anonimowy
0 głosów
1 odpowiedź
zapytał Lipiec 22, 2012 w kategorii Sex anonimowy
0 głosów
1 odpowiedź
zapytał Lipiec 22, 2012 w kategorii Sex anonimowy