• Rejestracja
Witaj w serwisie pytań i odpowiedzi Pytania.pl, gdzie masz możliwość zadawania własnych pytań i otrzymywania odpowiedzi od innych użytkowników społeczności. Zarejestruj konto i dołącz do użytkowników Pytania.pl. Pytaj, odpowiadaj i zdobywaj punktu!

Jak odzyskać dziewczynę?

0 głosów
Chciałbym się poradzić w sprawie nie dotyczącej bezpośrednio życia erotycznego raczej psychologii ludzkiej. Chodzi o fakt że rozstaliśmy się z moją dziewczyną. W zasadzie ona ze mną. Powód standardowy: ja się nigdy nie zmieniam mimo że obiecuję, nie doceniam jej, ciągle narzekam nie czuje się kochana itd. itp. Nigdy nie myślałem że do tego dojdzie ale jednak. Teraz zrozumiałem (tym razem na prawdę) co było nie tak i myślę że mogłoby być całkiem ok. Ale niestety słyszę ciągle: nie, zrozum że nie, nie jestem już tobą zainteresowana tylko innymi, jeśli mnie kochasz lub chcesz być przyjacielem to pomóż mi znaleźć kogoś. Niestety mnie to boli bo ja chciałbym spróbować jeszcze raz tym razem wiedząc jak postępować. Próbowałem troszeczkę naciskać ale to chyba przynosi odwrotny skutek ... CO powinienem zrobić? Jak przekonać kogoś do siebie kto kiedyś szalał za mną a dziś patrzy z niechęcią? Nie wiem co robić?
zapytał Maj 24, 2012 w kategorii Związki anonimowy

1 Odpowiedź

0 głosów
Sam doprowadziłeś do takiej sytuacji i Twoja była partnerka teraz już ma prawo, aby z Tobą nie być. Przez cały czas nie potrafiłeś się zmienić i tak już zostało w jej pamięci. To, co partnerka Ci mówi oznacza, że jednak jakaś iskierka nadziei zawsze istnieje. Musisz jednak poczekać i póki co pozostać na stopie przyjacielskiej. A miłość to nie jest tak jak szukanie pracy, że można w tym pomóc. Tym bardziej osobie, którą się kocha. Proponuję, abyś spróbował na początek postępować jak do tej pory, czyli okazywać swoje uczucie dla niej. W pewnej chwili po prostu przestań to robić. Jeśli chce, abyś po prostu odpokutował swoją winę i zobaczył, co źle robiłeś, to powinno pomóc, abyście znów byli razem. Jeśli na pewno już Was skreśliła jako parę to też się o tym przekonasz.
odpowiedział Maj 24, 2012 anonimowy

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź
zapytał Październik 7, 2014 w kategorii Związki SzymSzyn (390 punktów)
0 głosów
1 odpowiedź
zapytał Listopad 22, 2013 w kategorii Związki koksu654 (120 punktów)
0 głosów
0 odpowiedzi
zapytał Styczeń 6, 2013 w kategorii Związki szymek123 (820 punktów)
0 głosów
2 odpowiedzi
zapytał Listopad 10, 2012 w kategorii Związki pytajnik (1,310 punktów)
0 głosów
5 odpowiedzi
zapytał Maj 31, 2012 w kategorii Związki anonimowy