• Rejestracja
Witaj w serwisie pytań i odpowiedzi Pytania.pl, gdzie masz możliwość zadawania własnych pytań i otrzymywania odpowiedzi od innych użytkowników społeczności. Zarejestruj konto i dołącz do użytkowników Pytania.pl. Pytaj, odpowiadaj i zdobywaj punktu!

Kiedy test ciążowy da prawidłowy wynik?

0 głosów
Mam dwa pytania jaki czas od stosunku musi upłynąć aby test ciążowy wskazał prawdę? Moja dziewczyna ma 17 lat była kiedyś u ginekologa powiedział jej że jest prawdopodobieństwo że nie może mieć dzieci i że jest to wyleczalne jak będzie ona już prawdziwą kobietą. Ostatnio 18 marca miała okres,a 2 kwietnia kochaliśmy się bez zabezpieczenia. Czy jest możliwosć że będzie ona w ciąży? i co to jest za choroba i czy ona moze nas uratować przed niechcianą ciażą?
zapytał Maj 26, 2012 w kategorii Sex anonimowy

2 Odpowiedzi

0 głosów
Test ciążowy jest w stanie wychwycić zmiany w organizmie kobiety po ok. 7 dniach od zapłodnienia. Najczęściej jest on stosowany przez kobietę w chwili, gdy planowana miesiączka nie występuje w terminie. Twoja partnerka może mieć zaburzenia hormonalne i stąd zmniejszoną płodność. Jednak aby to całkowicie stwierdzić należy poddać się badaniu. Póki co miłość bez zabezpieczenia nie jest rozważnym posunięciem. Często wszystko samo się reguluje i może się zdarzyc, że z zajściem w ciążę nie będzie żadnych problemów. Podczas zbliżenia Twoja partnerka miała dni płodne, kiedy prawdopodobieństwo zapłodnienia jest bardzo duże.
odpowiedział Maj 26, 2012 anonimowy
0 głosów
Generalnie test może wykryć ciążę już po 6 dniach od zapłodnienia, tak to opisuje instrukcja testu który kupuję (Pink test), ale najpewniej jest kiedy test wykona się pierwszego dnia po terminie spodziewanej miesiączki.
odpowiedział Czerwiec 6, 2012 mamaka (180 punktów)

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi
zapytał Maj 29, 2012 w kategorii Sex anonimowy
–1 głos
1 odpowiedź
zapytał Maj 16, 2012 w kategorii Sex anonimowy
0 głosów
1 odpowiedź
zapytał Lipiec 22, 2012 w kategorii Sex anonimowy
0 głosów
2 odpowiedzi
zapytał Lipiec 2, 2012 w kategorii Sex anonimowy
0 głosów
1 odpowiedź
zapytał Czerwiec 30, 2012 w kategorii Sex anonimowy