• Rejestracja
Witaj w serwisie pytań i odpowiedzi Pytania.pl, gdzie masz możliwość zadawania własnych pytań i otrzymywania odpowiedzi od innych użytkowników społeczności. Zarejestruj konto i dołącz do użytkowników Pytania.pl. Pytaj, odpowiadaj i zdobywaj punktu!

Jak przerwać błonę dziewiczą?

0 głosów
Zwracam się do Was z pytaniem związanym z błoną dziewiczą. Od dłuższego czasu szukam na nie odpowiedzi. Chciałabym dowiedzieć się, w jaki sposób można przerwać błonę dziewiczą za pomocą dłoni. Wiem, że jest to możliwe, ale chciałabym wiedzieć, jak najlepiej to zrobić. Podobno ważne jest, aby zrobić to za jednym razem. W jaki sposób? Chciałabym wiedzieć także, czy można w jakiś sposób zmniejszyć towarzyszący temu ból?.
zapytał Maj 27, 2012 w kategorii Sex anonimowy

1 Odpowiedź

0 głosów
 
Najlepsza odpowiedź
Błona jest na tyle rozciągliwa, że wkładanie palca do pochwy nie spowoduje raczej jej naderwania czy całkowitego rozerwania. Błona najczęściej zostaje naderwania podczas immisji członka bądź pieszczot sztucznym penisem. Jednak dziewictwo kobiety tkwi w jej psychice, bowiem fizycznie kobieta może nie mieć błony dziewiczej, która uległa uszkodzeniu, np. podczas ćwiczeń na zajęciach wychowania fizycznego. Sam moment przerywania błony nie jest bolesny, a jest to po prostu delikatne uszczypnięcie. Nie powinnaś myśleć w tych kategoriach, bowiem może to wywołać u Ciebie późniejsze problemy podczas każdych pieszczot.
odpowiedział Maj 27, 2012 anonimowy

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź
zapytał Maj 27, 2013 w kategorii Sex goopher1988 (120 punktów)
0 głosów
1 odpowiedź
zapytał Sierpień 28, 2012 w kategorii Sex kociak (120 punktów)
0 głosów
1 odpowiedź
zapytał Lipiec 19, 2012 w kategorii Sex anonimowy
0 głosów
1 odpowiedź
zapytał Lipiec 12, 2012 w kategorii Sex anonimowy