• Rejestracja
Witaj w serwisie pytań i odpowiedzi Pytania.pl, gdzie masz możliwość zadawania własnych pytań i otrzymywania odpowiedzi od innych użytkowników społeczności. Zarejestruj konto i dołącz do użytkowników Pytania.pl. Pytaj, odpowiadaj i zdobywaj punktu!

Zmienny popęd seksualny

0 głosów
Piszę ponieważ zaniepokoiłem się jedną sprawą. Od prawie roku jestem ze swoją partnerką. Do tej pory w naszym związku układa się fantastycznie - przez cały czas trwania w związku, muszę przyznać miałem dość duży popęd seksualny. Miałem nawet takie dni, że potrafiłem 3-4 razy szczytować w skutek wzajemnych pieszczot. Natomiast od zeszłego tygodnia - nagle coś się zmieniło - jestem jakiś ospały, nie mam tak dużej ochoty na seks, a jak nawet mi ona dzisiaj przyszła, to zaledwie raz osiągnąłem orgazm, a ponownego wzwodu nawet nie miałem ochoty osiągać. Przez te wszystkie wspólne miesiące, dodam, że miałem wiele stresów - szkoła, matura itp. ale nie wpływało to na moją potencję - teraz od 3-ch tygodni nie mam żadnych zmartwień, stresów - a tu coś takiego zaistniało. Czy to normalne w życiu mężczyzny, że przychodzi taki czas, kiedy jesteśmy mniej pobudliwi ? Czy może mieć to związek z tym, że ostatnio jestem niewyspany ? A może za dużo czasu spędzam przy komputerze ? Proszę o odpowiedź - chcę znowu tak jak kiedyś szaleć już na samą myśl o zbliżeniu z moją kobietą - bardzo ją kocham
zapytał Maj 27, 2012 w kategorii Sex anonimowy

1 Odpowiedź

0 głosów
 
Najlepsza odpowiedź
Wydaje mi się, że za bardzo przejąłeś się swoją aktualną sytuacją. Człowiek jest tylko człowiekiem i nie zawsze wszystko musi być bardzo dobrze. Zresztą chwilowe problemy pozwalają zastanowić się nad tym co było kiedyś i dążyć do poprawy sytuacji. Stres, zmęczenie mają niebagatelny wpływ na chęć współżycia. Jeśli jesteś zmęczony raczej nie będziesz miał ochoty kochać się więcej niż raz czy dwa. Proponuję, abyś nie doszukiwał się głębszych uzasadnień owej sytuacji i wykorzystał to jako kolejne doświadczenie, po których wyciągniesz właściwe wnioski. Gdy emocje związane z maturą i egzminami opadną, będą wakacje, na pewno będziesz mógł i chciał kochać się tak często jak wcześniej. Również dużo seksu może wywołać takie odczucie. Jednak nie sądzę, aby to była przyczyna. Długie siedzenie przed komputerem jest mimo wszystko męczące dla organizmu, a ten domaga się odpoczynku. Więc trzeba mu to dać ;-)
odpowiedział Maj 27, 2012 anonimowy
selected Maj 27, 2012 mario

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź
zapytał Lipiec 29, 2015 w kategorii Sex Koteczek0419 (120 punktów)
0 głosów
1 odpowiedź
zapytał Kwiecień 15, 2015 w kategorii Sex ciapa123 (120 punktów)
0 głosów
0 odpowiedzi
zapytał Luty 17, 2015 w kategorii Sex kocham cleo (200 punktów)
0 głosów
0 odpowiedzi
zapytał Luty 17, 2015 w kategorii Sex kocham cleo (200 punktów)
0 głosów
0 odpowiedzi
zapytał Luty 17, 2014 w kategorii Sex majcia123 (160 punktów)