• Rejestracja
Witaj w serwisie pytań i odpowiedzi Pytania.pl, gdzie masz możliwość zadawania własnych pytań i otrzymywania odpowiedzi od innych użytkowników społeczności. Zarejestruj konto i dołącz do użytkowników Pytania.pl. Pytaj, odpowiadaj i zdobywaj punktu!

Wstydliwe pytania

0 głosów
Mam 18 lat i parę pytań. Mój penis ma około 17 cm (tak mi się zdaje), bo nie wiem czy jego długość liczy się od korzenia na dole czy tak normalnie przy ciele pod brzuchem. Kolejne moje pytania dotyczą bezpłodności. Chciałbym sie dowiedzieć jak można wykryć bezpłodność u mężczyzny? Czy wykrywa się to tylko za pomocą specjalistycznych badań, czy są jakieś objawy zewnętrzne. Czy bezpłodności może obawiać się zwykły przeciętny chłopak lub dorosły mężczyzna. Jaki jest procent mężczyzn bezpłodnych na świecie lub w Polsce?
zapytał Maj 29, 2012 w kategorii Inne anonimowy

1 Odpowiedź

0 głosów
 
Najlepsza odpowiedź
Długość członka mierzy się od jego podstawy w czasie wzwodu, nie wiem jak można to robić inaczej?!. Bezpłodność u mężczyzny można stwierdzić na podstawie badań nasienia. Póki co nie ma domowych testów. Zewnętrznych objawów bezpłodności nie ma. W przypadku chęci posiadania potomstwa i niemożność zapłodnienia w ciągu kilku cykli może świadczyc o niepłodności mężczyzny bądź partnerki. Jednak może to być zupełnie inna przyczyna, choć oboje partnerów może być zdrowych i płodnych. Na całym świecie bezpłodność jest bardzo niska u obojga partnerów i częściej jest ona wynikiem stosowania jakichś leków.
odpowiedział Maj 29, 2012 anonimowy

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi
zapytał Styczeń 19, 2014 w kategorii Internet wjjjjjj (120 punktów)
+1 głos
0 odpowiedzi
zapytał Listopad 29, 2012 w kategorii Edukacja pytajnik (1,310 punktów)
0 głosów
0 odpowiedzi
zapytał Sierpień 25, 2012 w kategorii Hobby patriciaaa1397 (120 punktów)
0 głosów
0 odpowiedzi
zapytał Lipiec 2, 2015 w kategorii Inne gabsabsxox (120 punktów)