• Rejestracja
Witaj w serwisie pytań i odpowiedzi Pytania.pl, gdzie masz możliwość zadawania własnych pytań i otrzymywania odpowiedzi od innych użytkowników społeczności. Zarejestruj konto i dołącz do użytkowników Pytania.pl. Pytaj, odpowiadaj i zdobywaj punktu!

Wizyta u ginekologa

0 głosów
Mam także drugie pytanie związane z wizytą mojej dziewczyny u ginekologa (jeszcze przed rozpoczęciem współżycia). Nie ukrywam, że jestem zazdrosny i nie mogę pogodzić się z faktem, że jakiś obcy facet dotykał ją. Jednak twierdzi, że nie kazał się jej rozbierać tylko zbadal jej piersi przez biustonosz jakimś przyrządem a także dotykał jej brzucha. Czy mogło tak być, że podczas pierwszej wizyty lekarz nie bada przez pochwę? A jak bada to jak takie badanie przebiega i w ogóle jak przebiega wizyta u ginekologa?
zapytał Maj 29, 2012 w kategorii Zdrowie anonimowy

1 Odpowiedź

0 głosów
Postaw się w odwrotnej sytuacji, kiedy to poszedłbyś do Pani urolog i dotykałaby Twój członek, aby np. zbadać czy nie masz stulejki. Są to osoby, które nie kierują się sprawami erotycznymi, a mają za zadanie Wam w tym pomóc. Ginekolog, jeśli kobieta o to nie prosi, nie bada jej pochwy. Zresztą zawsze możesz powiedzieć o tym partnerce i zaproponować, aby poszła do kobiety ginekolog. Może wtedy będzie Ci łatwiej przyjąć to do wiadomości. Póki co jesteś po prostu aż za bardzo zazdrosny i gwarantuję, że jeśli nawet doszło do badania pochwy lekarz zrobił to co do niego należy w związku z badaniem. A sposób badania zależy od tego, czego wizyta dotyczy. Poza tym warto, abyś zaufał partnerce. To bowiem może zniszczyć w przyszłości Waszą przyjaźń i zwiazek.
odpowiedział Maj 29, 2012 anonimowy

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi
zapytał Czerwiec 3, 2012 w kategorii Sex anonimowy
0 głosów
1 odpowiedź
zapytał Czerwiec 2, 2012 w kategorii Sex anonimowy