• Rejestracja
Witaj w serwisie pytań i odpowiedzi Pytania.pl, gdzie masz możliwość zadawania własnych pytań i otrzymywania odpowiedzi od innych użytkowników społeczności. Zarejestruj konto i dołącz do użytkowników Pytania.pl. Pytaj, odpowiadaj i zdobywaj punktu!

Czerwoną, swędzącą plama na głowce członka

0 głosów
Witam. Dwa dni temu kochałem się bez zabezpieczenia, do wytrysku nie doszło. wczoraj zauważyłem na główce mojego członka czerwoną, swędzącą plamę i bardzo małe, gęste, czerwone kropeczki. Mój członek jest wrażliwy na dotyk i czasami odczuwam dość silne swędzenie. Co to może być?.
zapytał Czerwiec 2, 2012 w kategorii Zdrowie anonimowy

1 Odpowiedź

0 głosów
 
Najlepsza odpowiedź
Jeśli stosunek miał miejsce z przypadkową partnerką to możliwe, że zaraziłeś się jakąś chorobą przenoszoną drogą płciową. Wtedy należy jak najszybciej udać się do lekarza. W przypadku, gdyby do stosunku doszło ze stałą partnerką, która nie miała żadnej przygody z innym mężczyzną to podejrzewam, że może to być podrażnienie wywołane jakimś środkiem, który jest przez nią stosowany do higieny intymnej. Mimo wszystko proponuję, abyś udał się do lekarza dermatologa bądź urologa, jeśli objawy nie miną w ciągu kilku dni. Warto w tym czasie zwrócić szczególną uwagę na mycie członka.
odpowiedział Czerwiec 2, 2012 anonimowy

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź
zapytał Czerwiec 7, 2012 w kategorii Zdrowie anonimowy
0 głosów
0 odpowiedzi
zapytał Październik 12, 2014 w kategorii Zdrowie bułeczka (220 punktów)
+5 głosów
2 odpowiedzi
zapytał Listopad 29, 2012 w kategorii Zdrowie pivoine (480 punktów)
+3 głosów
2 odpowiedzi
zapytał Listopad 29, 2012 w kategorii Zdrowie figurakasi (880 punktów)
+2 głosów
2 odpowiedzi
zapytał Sierpień 9, 2012 w kategorii Zdrowie adyss (140 punktów)