• Rejestracja
Witaj w serwisie pytań i odpowiedzi Pytania.pl, gdzie masz możliwość zadawania własnych pytań i otrzymywania odpowiedzi od innych użytkowników społeczności. Zarejestruj konto i dołącz do użytkowników Pytania.pl. Pytaj, odpowiadaj i zdobywaj punktu!

Problem ze wzwodem

0 głosów
Z moją dziewczyną uprawiamy petting jak również od niedawna uprawiamy sex, ale... próbowaliśmy już kilkakrotnie, ale gdy tylko przestanie pieścić mojego penisa lub podczas zmiany pozycji przeze mnie, od razu następuje u mnie zanik wzwodu (dodam, że np.: podczas kąpieli, gdy jestem sam, mój penis pozostaje w wzwodzie bardzo długo, i to przy praktycznie zerowym podnieceniu). Zupełnie nie wiem dlaczego tak się dzieje (dodam, że mamy wolne mieszkanie, nikt nam nie przeszkadza, ufamy sobie bardzo i nie wstydzimy się swojej nagości). Także podczas pieszczot jej ciała nie zawsze mam erekcję. Dopiero miłość francuska daje efekty. Jednak już po wprowadzeniu członka do pochwy jest dobrze. Boję się, że zacznie jej to wkrótce przeszkadzać bo pomyśli sobie, że ze mną jest coś nie tak.
zapytał Maj 16, 2012 w kategorii Sex anonimowy

1 Odpowiedź

0 głosów

Jeśli Wasze życie erotyczne jest dość regularne tym samym jesteś zaspokojony i stąd możliwe są krótsze wzwody. Nie jest to objaw żadnej choroby, bowiem jest to normalne. Przy częstych stosunkach wzwód może być słabszy i wystarczy chwila przerwy, aby erekcja się zmniejszyła. Warto, abyście nie robili dłuższych przerw podczas zbliżenia i wszystko będzie dobrze. Niekiedy członek jest wzwiedzony mimo braku podniecenia. Jest to częste u młodych mężczyzn i również jest normalne.

odpowiedział Maj 16, 2012 anonimowy

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź
zapytał Kwiecień 6, 2013 w kategorii Sex krystian02032000 (130 punktów)
0 głosów
1 odpowiedź
zapytał Styczeń 23, 2014 w kategorii Sex smiti (120 punktów)
0 głosów
1 odpowiedź
zapytał Maj 30, 2012 w kategorii Sex anonimowy
+1 głos
2 odpowiedzi
zapytał Kwiecień 16, 2012 w kategorii Sex Anonymus (130 punktów)
0 głosów
0 odpowiedzi
zapytał Sierpień 26, 2013 w kategorii Inne natalcia17 (120 punktów)