• Rejestracja
Witaj w serwisie pytań i odpowiedzi Pytania.pl, gdzie masz możliwość zadawania własnych pytań i otrzymywania odpowiedzi od innych użytkowników społeczności. Zarejestruj konto i dołącz do użytkowników Pytania.pl. Pytaj, odpowiadaj i zdobywaj punktu!

Pierwszy raz

0 głosów
Jak kobieta powinna zachowywać się podczas pierwszego stosunku aby mniej bolało. A moze poda mi Pan jakieś dokładne szczegóły techniczne lub poleci jakąś lekturę na ten temat. Moj chłopak nie kochał się nigdy z dziewicą i też nie wie jak to powinno się odbyć. Nawet nie wiem czy wypada go poinstruować gdybym juz wiedziała - mógłby się za bardzo tym przejąć a nie chcę aby przeżywał stresy. A poza tym ja też głupio bym się czuła.
zapytał Maj 29, 2012 w kategorii Sex anonimowy

1 Odpowiedź

0 głosów

Na samym wstępie proponuje, abyście oboje zapoznali się z forum erotycznym sex forum i przeczytali tematy o pierwszym zbliżeniu. Pierwszy stosunek raczej nie boli, a lekkie uszczypnięcie w pochwie wiąże się z przerwaniem błony dziewiczej. Nie jest to wielki ból i naprawdę nie masz się czego obawiać. A w takiej sytuacji powinniście się skupić na tym, aby była zapewniona bezpieczna atmosfera, tzn. nie warto się kochać w chwili, gdy domownicy wyszli na 10 minut z domu. Najlepiej jest zapewnić sobie większa część dnia, kiedy nikogo nie ma w domu. Wtedy Twój partner będzie mógł dostatecznie Cię podniecić, a co a tym idzie będziesz dostatecznie nawilżona i rozluźniona. Warto także zawczasu porozmawiać o antykoncepcji, aby nie było później żadnych problemów.

odpowiedział Maj 29, 2012 anonimowy

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi
zapytał Luty 17, 2014 w kategorii Sex majcia123 (160 punktów)
0 głosów
2 odpowiedzi
zapytał Październik 18, 2012 w kategorii Sex Agata:) (7,400 punktów)
0 głosów
1 odpowiedź
zapytał Maj 30, 2012 w kategorii Sex anonimowy
0 głosów
1 odpowiedź
zapytał Maj 29, 2012 w kategorii Sex anonimowy
0 głosów
2 odpowiedzi
zapytał Wrzesień 11, 2012 w kategorii Sex youarestrange (550 punktów)