• Rejestracja
Witaj w serwisie pytań i odpowiedzi Pytania.pl, gdzie masz możliwość zadawania własnych pytań i otrzymywania odpowiedzi od innych użytkowników społeczności. Zarejestruj konto i dołącz do użytkowników Pytania.pl. Pytaj, odpowiadaj i zdobywaj punktu!

Czy możliwe jest zapłodnienie?

0 głosów
Chciałam się zapytać, czy możliwe jest zapłodnienie, jeśli: 1) dziewczyna w czasie dni płodnych pieściła się z chłopakiem, i on miał wytrysk na rękę. Jeśli później np. po 5 minutach, jeden palec włoży do pochwy czy możliwe będzie zapłodnienie? Dodam że nie jestem pewna czy ręka była dalej mokra, ale sądzę że nie. 2) Jeśli np. pieściłam się z nim o godzinie 20.00 a potem kiedy przyszłam do domu umyłam ręce mydłem, to czy pomimo tego jeśli sama chciałabym się masturbować ręką (a wiem że wcześniej na niej było nasienie) to możliwe jest zapłodnienie? Czy lepiej odczekać jakiś czas? Czy może plemniki już nie będą żyły? 3) Czy jeśli ręka któregokolwiek z partnerów miała spermę, to czy pomimo tego jeśli jest ona już sucha i dostanie się do wnętrza pochwy może dojść do zapłodnienia?.
zapytał Maj 29, 2012 w kategorii Sex anonimowy

1 Odpowiedź

0 głosów
 
Najlepsza odpowiedź
1) Możliwość zapłodnienia istnieje zawsze, jednak w takiej sytuacji, jak wyżej opisana jest to mało prawdopodobne. Większe obawy co do ciąży mogłabyś mieć, gdyby doszło do wytrysku w okolicach pochwy. Mimo, iż w dni płodne niewiele wystarczy do zapłodnienia nie sądzę, abyś miała się czym martwić.

2) Umycie rąk jest dość pewne jeśli chodzi o usunięcie z niej plemników. Poza tym plemniki mogą w tych warunkach przetrwać kilkadziesiąt minut więc nie powinnaś się martwić ciążą.

3) Najważniejsze jest, aby na ręku czy palcu nie było większej ilości nasienia. W przypadku, gdy ręka jest sucha nie ma na niej plemników, to nie ma obaw co do możliwości zapłodnienia. Wytarcie ręki w spodnie lub koszulę minimalizuje możliwość zapłodnienia.
odpowiedział Maj 29, 2012 anonimowy

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź
0 głosów
0 odpowiedzi
zapytał Maj 4, 2013 w kategorii Rozrywka roksanainga (120 punktów)
0 głosów
0 odpowiedzi
zapytał Grudzień 30, 2012 w kategorii Sex Laczusiek (240 punktów)
0 głosów
1 odpowiedź
0 głosów
1 odpowiedź
zapytał Czerwiec 6, 2012 w kategorii Sex anonimowy